دیزاینفراخوان

فراخوان طراحی صنعتی Galactic

شرکتMattDESIGN خوشحال می شود مسابقه طراحی نوآوری مبلمان شهری صنعتی کهکشانی خود را اعلام کند و از طراحان مبلمان شهری در سراسر جهان برای شرکت در این رقابت دعوت کند.

این مسابقه بر نیازهای واقعی و بالقوه عموم مردم به مبلمان شهری از نظر هنری، عملکرد و دیجیتالی شدن در شهرک صنعتی برای کارکنان و بازدیدکنندگان از شرکت های مقیم و شرکت های خدماتی تمرکز دارد و همچنین افراد حاضر در مرکز عمومی (مانند میدان ها و مناطق خدماتی تجاری) را نیز در نظر می گیرد.

شرکت کردن شامل موارد محدود زیر است:

1. مربوط به پوشاک (مانند جمع آوری اتوماتیک لباسهای کار و تجهیزات شستشو و غیره)

2. مواد غذایی (مانند وسایل نقلیه تجاری سیار، کیوسک های فروش مواد غذایی بدون سرنشین و غیره)

3. مربوط به مسکن (به عنوان مثال ماشین آلات اجاره مبلمان ، و غیره)

4. موارد مرتبط با سفر (به عنوان مثال وسایل نقلیه برقی برای رفت و آمد، ذخیره خودکار چمدان برای بازدیدکنندگان و غیره)

5. بهداشت و ایمنی (مانند پایه چشمه نوشیدن ، توالت های متحرک ، ایستگاه های پزشکی ، تجهیزات ورزشی ساده ، ایستگاه های مشاوره و غیره)

6. مربوط به اوقات فراغت و سرگرمی (مانند صندلی های تفریحی ، کیوسک های مطالعه ، ماشین های گروه مسافرتی و غیره)

7. خدمات عمومی مرتبط (مانند سطل زباله ، جعبه های گل متحرک ، پناهگاه های آفتابی ، تابلو اعلانات ، پناهگاه های مسافرتی و علائم توقف ، قفسه های ذخیره دوچرخه ، چراغ خیابان و غیره)

8. آثار هنری عمومی (مانند موضوعات صنعتی یا آسانسور و غیره)

شرکت کنندگان باید حداقل چهار مورد از 8 دسته ذکر شده در بالا را انتخاب کنند، با حداقل یک محصول در هر دسته (خدمات عمومی مرتبط حداقل 2 عملکرد را با هم ترکیب کنید) برای طراحی مفهومی. طراحی دقیق محصول مورد نیاز نیست. سبک طراحی باید یکسان باشد. این برنامه باید بر “استفاده از عملکرد، سبک، مقیاس و اندازه، استفاده از مواد، موقعیت یابی رنگ، قوانین تنظیم” و سایر عناصر طراحی مبلمان شهری متمرکز باشد، این طرح باید مفهوم سبز، زیست محیطی، هوشمند و به اشتراک گذاری صنعت کهکشانی را کاملاً تفسیر کند. و یک محیط فضای هنری و پویا برای پارک ایجاد کنید.

انتخاب اولیه توسط mattDESIGN و بررسی نهایی توسط آقای دانیل استاتهام ، معمار معروف و مدیر موسسه سلطنتی معماران بریتانیا و طراح اصلی پارک صنعتی کهکشان Fenhu انجام می شود، آثار برنده با ترکیب الزامات شهری، عملکرد مبلمان، هنر، نوآوری ، هوش ، اکولوژی و اقتصاد ارزیابی می شوند.

شرایط ارسال:

لطفاً یک فایل الکترونیکی طرح رنگی یا مدل ارائه شده برای هر طرح محصول (طرح نهایی لازم نیست) ارسال کنید  فایل می تواند ایده و طرح نوآوری را توضیح دهد. اندازه A3 (420 در297 میلی متر) ، وضوح خروجی کمتر از 200dpi ، فرمت فایل مورد نیاز jpg ، حالت رنگ RGB.

محتوای چیدمان عمدتاً باید شامل نام اثر، توضیحات خلاق، توضیحات طرح (ویژگی های سبک، مواد، سطح، اندازه اصلی و غیره)، طراحی کلی، بزرگنمایی جزئی و غیره باشد. اگر محتوا بیش از حد باشد، می توانید از یک فایل ورد جداگانه برای توضیح استفاده کنید و کار را می توان امضا کرد.

کلیه مدارک و مکاتبات باید به زبان چینی یا انگلیسی نوشته شود.

جایزه

یک جایزه اول با جایزه 18000 RMB (تقریباً 2700 دلار آمریکا) ، دو جایزه دوم با جایزه 4000 RMB (تقریباً 600 دلار آمریکا) و سه جایزه سوم با جایزه 1000 RMB (تقریباً 150 دلار آمریکا) تعلق می گیرد. )

شرکت در این رقابت رایگان است.

آخرین مهلت ثبت نام: 28 نوامبر 2021 ( 7 آذر 1400)

چه کسی می تواند شرکت کند؟

هر فرد (از جمله دانشجویان) یا گروهها یا سازمانها مجاز به شرکت در مسابقه هستند. تیم های عالی طراحی مبلمان شهری ، طراحان و علاقه مندان داخلی و خارجی از مشارکت فعالانه استقبال می کنند.

وب سایت مسابقه

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. تنها کافیست به ما ایمیل بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا