فراخوانفراخوان هنری

فراخوان جایزه هنری BBA Prize 2024

گشایش جایزۀ هنری بی.بی.ای 2024 برای دریافت آثار : این رویداد توسط گالری بی.بی.ای در برلین، آلمان، برگزار می‌شود و از تمامی افراد سراسر جهان، از هر ملیت و جنسیتی، دعوت می‌کند تا در این رقابت شرکت‌کنند.

توضیح مختصر رقابت:

جایزۀ هنری بی.بی.ای فرصتی فوق‌العاده و منحصربه‌فرد را در اختیار هنرمندان سراسرجهان برای درمعرض دید قراردادنِ استعدادهایِ هنری خود و کسب اعتبار قرار می‌دهد.

از سال 2017، گالری بی.بی.ای برلین با هنرمندان نوظهورِ آینده‌دار و هنرمندانی که در میانۀ مسیر حرفه‌‌ای خود قرار دارند در همکاری مستمر بوده‌است. گالری‌ای که درهایِ سخت و لجوج این صنعت را به روی هنرمندان می‌گشاید، آن‌ها را به اهالی شاخصِ این حوزه معرفی می‌کند و دید هنری‌شان را با باقی جهان به‌اشتراک می‌گذارد.

کمالِ بصری، روایت‌گری، اندیشه‌گری تعقلی، مهارت و زبردستی تکنیکی، ژرفایِ موضوعی و درک و فهم تنها شماری از جنبه‌هایی است که هیئت داورانِ متشکل از اساتید این حوزه در هنگام بررسی آثار منظر قرار خواهند داد.

خواه هنرمندی باتجربه دارایِ سابقۀ کاری باشید، خواه استعدادی پرآتیه که به‌تازگی پای در این مسیر گذاشته‌ یا این‌که تنها یک علاقه‌مند به هنر، جایزۀ هنری بی.بی.ای فرصتی عالی برای نمایش آثارتان است.

افراد می توانند حداکثر تا 5 اثرهنری را در این رقابت ثبت‌نام کنند. آثار با هر موضوعی پذیرفته می‌شود.

هنرمندان نمی‌توانند آثاری را که بطور انحصاری تحت قراردادِ با سایر گالری‌هاست در این رقابت شرکت دهند و از این رو باید تمامی حقوق اخلاقی و معنوی آثار ارسالی را خود در اختیار داشته‌باشند.

وجدان شرایط:

شرکت در این رقابت برای هنرمندان 18 سال به‌بالا از سراسر جهان آزاد است.

جوایز:

برگزارکنندگان رقابت قولِ کسب اعتبار بین‌المللی ، جایزۀ نقدی جذاب و فرصتی نادر جهت نمایش یک اثر در فضای هنریِ پویای برلین را می‌دهند. افزون‌بر‌این، به برندۀ جایزۀ بزرگ این رقابت امکان داشتن یک نمایشِ انفرادی در گالری بی.بی.ای داده می‌شود، که تثبیت‌کنندۀ هرچه بیشتر جایگاهش در کانون توجۀ هنری جهان است.

هزینۀ ورودی: 29 یورو

آخرین مهلت ارسال آثار: 19 فوریه 2024 (30 بهمن 1402)

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد خدمات متعددی به هنرمندان و علاقه مندان ارائه می دهد از جمله کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. در صورت تمایل می‌توانید از این خدمات ما استفاده کنید. تنها کافیست به ما ایمیل (fardmagazine@gmail.com) بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

در صورتی که تمایل دارید از فعالیت رایگان سایت ما حمایت کنید می توانید از طریق لینک حمایت مالی هر مبلغی که می خواهید واریز کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا