دیزاینفراخوان

فراخوان جایزه BraunPrize 2018

 

BraunPrize رقابت بین المللی برای مفاهیم طراحی محصول است. شرکت برای طراحی مدارس، دانش آموزان و استعدادهای جوان، جایزه در مجموع 75،000 دلار جایزه می دهد.

جوایز به ایده های استثنایی و مفاهیم طراحی محصول می پردازند – دو یا سه بعدی، از جمله تعاملی – که پیشرفت و بهبود را فراهم می کند که مهم، قابل توجه و معنی دار هستند: طراحی برای آنچه مهم است.

کارهای ارسالی به دو دسته تقسیم می شوند و به صورت جداگانه مورد قضاوت قرار می گیرند:

• دانشجویی: مفاهیم محصول از دانشجویانی که هنوز در حال تحصیل هستند و یا (برای فارغ التحصیلان اخیر) که در طول دوره تحصیل ایجاد شده اند

• استعدادهای جوان: مفاهیم محصولی از طراحان جوان که در 5 سال گذشته فارغ التحصیل شده اند

آثار ارسالی باید در زمینه طراحی محصول و / یا مفاهیم تعامل محصول است که هنوز در بازار و یا در تولید نیست باشند. مشارکت فردی یا تیمی پذیرفته شده و هیچ محدودیتی در اندازه گروه وجود ندارد.

تمرکز BraunPrize در طراحی محصول است. نرم افزار، تعامل یا طراحی رسانه به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از مفهوم کل محصول (سخت افزار و نرم افزار) در نظر گرفته می شود.

در سراسر جهان برای طراحی مدارس، دانش آموزان و استعدادهای جوان 18 ساله یا بزرگتر باز می شود.

مبلغ کل جوایز هر دو گروه 75،000 دلار می باشد. علاوه بر جوایز نقدی، همه برندگان یک جایزه و گواهی دریافت خواهند کرد. بهترین کار ها نیز در نمایشگاه BraunPrize ارائه می شود و در مطبوعات بین المللی و آنلاین به صورت عمومی منتشر می شود.

براون جشن دو سالگرد از BraunPrize در سال 2018 – بیستمین جایزه و پنجاه سال رقابت – Braun علاوه بر جوایز نقدی، ورودی های دانشجویان را فرصتی برای کارآموزی در بخش طراحی Braun ارائه می دهد.

این رقابت هیچ هزینه ورودی ندارد

مهلت: 20 آپریل 2018 (31 فروردین 97)

برای ثبت نام . کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا