فراخوانفراخوان هنری

فراخوان هنری Embracing Our Differences 2020

شرح

از تمام هنرمندان، متخصصان، آماتورها، دانش آموزان خواسته شده است تا تفسیر خود را از موضوع “غنی سازی زندگی از طریق تنوع” ارائه دهند.

Embracing Our Differences ، شما را دعوت می کند تا در ایجاد یک جامعه ای که در آن تنوع پذیرفته شده و فردیت محترم است، شرکت کنید. برای اینکه بخشی از این تغییر باشید می توانید با ارائه اثر هنری اصلی خود به پذیرفتن تفاوت های ما و نمایشگاه بین المللی سالانه بین المللی در فضای باز که شامل ۴۵ تصویر بیلبورد شده با اندازه ۱۶ فوت (۵ متر) با عرض ۱۲٫۵ فوت (۴ متر) بالا است بپیوندید. هر اثر هنری توسط هنرمندان محلی، ملی و بین المللی ایجاد شده و منعکس کننده تفسیر آنها از موضوع ما “غنی سازی زندگی از طریق تنوع” است.

اثر هنری اصلی شما ممکن است در هر اندازه و با هر موادی باشد با این حال، شما باید از آن اسکن تهیه کنید و آثار خود را در یک فایل دیجیتال با فرمت Jpeg  و وضوح بالا به این رقابت ارائه کنید. تمام آثار هنری باید جهت افقی داشته باشد.

برای دیدن برندگان گذشته به این لینک
https://www.embracingourdifferences.org/galleries/  مراجعه کنید

شرکت در این رقابت رایگان است

جایزه به طور کل ۳۰۰۰ دلار در این رقابت به سه برنده در سه بخش مختلف داده می شود. ۱۰۰۰ دلار برای بهترین ارائه بزرگسال، ۱۰۰۰ دلار برای بهترین ارائه دانش آموزی و یک جایزه ۱۰۰۰ دلاری برای اثری انتخاب مردمی.

آخرین مهلت ثبت نام : ۸ اکتبر ۲۰۱۹

چه کسی می تواند شرکت کنند: این رقابت برای همه هنرمندان در سراسر جهان باز است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت فراخوان مراجعه کنید.

https://www.embracingourdifferences.org/submit-art/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا