فراخوانفراخوان عکاسی

فراخوان عکاسی PEP 2024

این رقابت توسط گروه PEP با همکاری دوسالانه عکاسی Mulhouse برگزار می شود

موضوع ششمین دوره ی این رقابت «جهان های (غیر)ممکن» است.

این نمایشگاه گروهی یک رویکرد شاعرانه به سیاره ما در عصر انتروپوسین ارائه می دهد و سوالات مختلفی را مطرح می کند: تاثیر فعالیت های انسانی بر محیط زیست و اب و هوا چیست؟ ایا ما به نقطه ای بدون بازگشت رسیده ایم یا می توانیم جایگزین های قابل قبولی برای آینده تصور کنیم؟ رابطه ما با طبیعت چیست؟ نقش انسان به عنوان یک گونه در این سیاره چیست؟ چگونه با عناصر و کیهان ارتباط برقرار کنیم؟

از طریق این فراخوان، ما از هنرمندان دعوت می کنیم تا دیدگاه های خود را در مورد عصر فرا صنعتی و چالش هایی که ما باید با ان روبرو شویم، به اشتراک بگذارند و همچنین ماهیت جهان های طبیعی را برای حفظ یا بازسازی کشف کنند. این نمایشگاه دیدگاه های مختلفی از دنیایی را ارائه می دهد که در عین این که فرصت هایی رویایی برای آینده ارائه می دهد برای تعداد فزاینده ای از گونه های زنده غیر قابل سکونت شده است.

می توانید یک عکس یا یک سری عکس ارسال کنید.

تمام سبک های عکاسی پذیرفته می شود.

چه کسی می تواند شرکت کند؟

تمامی هنرمندان مجاز به شرکت در این رقابت هستند.

هزینه ثبت نام:

یک عکس: 5 یورو

سه عکس: 10 یورو

سری حداکثر ده عکس: 15 یورو

جوایز:

. هنرمندان برگزیده در نمایشگاه گروهی PEP X BPM که در ماه سپتامبر/اکتبر 2024   در فرانسه برگزار می شود شرکت داده می شوند.

آخرین مهلت:

  31  مارس 2024 (۱۲ فروردین 1403)

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد خدمات متعددی به هنرمندان و علاقه مندان ارائه می دهد از جمله کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. در صورت تمایل می‌توانید از این خدمات ما استفاده کنید. تنها کافیست به ما ایمیل (fardmagazine@gmail.com) بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا