فراخواننقاشی و طراحی

فراخوان جایزه پرتره BP 2019

جایزه پرتره BP یک رقابت نقاشی سالانه در گالری پرتره ملی لندن است.
۷۴ هزار پوند مجموع جوایز این رویداد است که ۳۵ هزار پوند متعلق به نفر اول، ۱۲ و ۱۰ هزار پوند به ترتیب به نفر دوم و سوم تعلق خواهد گرفت. کار ارسالی باید یک نقاشی بر اساس مطالعه از زندگی باشد و شخصیت انسان باشد و این کار باید پس از ۱ ژانویه ۲۰۱۸ تکمیل شود.
تکنیک باید رنگ روغن، اکریلیک یا تمپرا باشد.
کار آبرنگ ، پاسل و کار روی کاغذ پذیرفته نیست.
برای ورود به جایزه BP Portrait ۲۰۱۹ هنرمندان باید یک تصویر دیجیتال از کار خود را برای اولین دور داوری بارگذاری کنند. تمام تصاویر توسط یک هیئت داوران مورد بررسی قرار می گیرند و کسانی که در این دوره موفق هستند، دعوت می شوند تا کار خود را به محل برگزاری در لندن برای مرحله نهایی قضاوت و انتخاب نمایشگاه، بفرستند.

بعد از ۳۰ سال حمایت، جایزه پرتره BP همچنان باقیمانده ترین رقابت نقاشی پرتره در جهان است و بهترین روش در معاصر را نشان می دهد. این جایزه با هدف تشویق هنرمندان به تمرکز بر روی نقاشی های خود و ایجاد کارهای هنری آنها است.

الزامات ارسال:

• تمام ارسال ها باید از طریق وب سایت رسمی و به صورت آنلاین انجام شود. دیگر راه های ارسال برای رقابت را قبول ندارند.

• کار وارد شده باید به طور عمده در روغن، tempera یا اکریلیک بر روی بوم باشد تا داوری شود. هیچ آبرنگ، مداد یا آثار بر روی کاغذ در نظر گرفته نخواهد شد. پرتره های خود و گروه های پرتره مجاز می باشند.

• شما نیاز به آپلود یک عکس از کل عکس خود را. شما همچنین می توانید یک عکس اضافی از جزئیات کار را ارسال کنید. این ممکن است یک فرصت خوب برای نشان دادن سطح جزئیات، بافت رنگ یا یک منطقه خاص مورد علاقه در ترکیب باشد.

• اگر کار شما در زمان ثبت نام کامل نیست، شما هنوز می توانید وارد رقابت شوید. دور اول قضاوت بر اساس تصویر آپلود می شود.

• ارسال اثر برای هر ورودی به ۱ کار محدود می شود. این کار نباید کوچکتر از ۲۵ × ۲۰ سانتیمتر (۱۰ × ۸ سانتیمتر) و نه بزرگتر از ۲۴۴ × ۲۴۴ سانتیمتر (۹۶ × ۹۶) باشد. چند لته (تا ۳ قسمت) پذیرفته می شود و به عنوان یک کار در نظر گرفته می شود.
با این حال، قسمت های ترکیبی این بخش نباید بیش از حداکثر اندازه مجاز باشد. این کار باید پس از ۱ ژانویه ۲۰۱۷ تکمیل شود.

• تصاویر ارسال شده باید به صورت فرمت jpeg ذخیره شوند و از ۳ مگابایت کمتر باشد. تصویر نیز باید حداقل ۱۰۸۰ پیکسل در طولانی ترین قسمت آن باشد (بسته به اینکه آیا آن را پرتره یا فرمت چشم انداز).

هنرمندان باید یک تصویر دیجیتال از کار خود را برای اولین دور قضاوت بارگذاری کنند. تمام تصاویر توسط یک هیئت داوران مورد بررسی قرار می گیرند و کسانی که در این دوره موفق هستند، دعوت می شوند تا کار خود را به محل برگزاری در لندن برای مرحله نهایی قضاوت و انتخاب نمایشگاه، از جمله برندگان جایزه بفرستند.

فقط اگر کار هنرمند برای دور دوم قضاوت انتخاب شده باشد، آنها باید برای تحویل آثار هنری خود به محل قضاوت بین ۲۵ فوریه و ۱ مارس ۲۰۱۹، سازماندهی کنند.

نمایشگاه BP Portrait Award 2019 در نمایشگاه ملی پرتره از ۱۳ ژوئن تا ۲۰ اکتبر ۲۰۱۹ برگزار خواهد شد.

هزینه ورود ۴۰ پوند است.

آخرین مهلت ثبت نام : ۲۱ ژانویه ۲۰۱۹ ( ۱ بهمن ۹۷)

برای کسی اطلاعات بیشتر و ثیت نام به سایت فراخوان مراجعه کنید

https://www.npg.org.uk/whatson/bp-portrait-award-2019/exhibition/

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا