فراخوانفراخوان عکاسی

فراخوان جایزه عکاسی مجله ND

مجله ND اکنون با هدف ترویج عکاسی و عکاسان ، پذیرش جوایز خود را برای جوایز ND – Neutral Dency Photography Awards 2020 اعلام می کند.

رقابت بسیار تحسین شده جوایز ND یک اجتماع ناهمگون برخی از شخصیت های برجسته و با استعداد جهان در زمینه عکاسی است که در آن شناخت ، پرستیژ و تبلیغات بلافاصله بعد از مشخص شدن برنده به دست می آید. این جایزه برای عکاسان از هر نقطه در سراسر جهان فرصتی فراهم می کند تا آثار خود را برای مسابقه که در آن جوایز مالی و بلیط مشهور ، اعتبار و تبلیغ در انتظار شرکت کننده خوش شانس است ، ارسال کنند.

دسته ها در دو بخش (حرفه ای و غیرحرفه ای) تقسیم می شوند:

➜ آبستره،
➜ معماری ،
➜ مناظر شهری ،
➜ هنر زیبا ،
➜ پرتره ،
➜ مردم ،
➜ فوتو ژورنالیسم ،
➜ طبیعت ،
➜ چشم انداز ،
➜ نود،
➜ مناظر دریایی ،
➜ خیابان ،
➜ سفر ،
➜ زیر آب ،
➜ شهری ،
➜ حیات وحش.

راهنمای ارسال:

هیچ محدودیتی در تعداد تصاویر تکی یا سری تصاویر که هر عکاس می تواند ارسال کند وجود ندارد. شما می توانید تمام تصاویر خود را در ۱ دسته یا هر ۳۰ زیر گروه قرار دهید. همچنین می توانید همان تصویر را در هر دسته بندی که می خواهید وارد کنید. عکسهای شما توسط یک هیئت محترم داوران بین المللی ، از جمله: صاحبان گالری ، ناشران ، ویراستاران و عکاسان مشهور ، به صورت جداگانه رتبه بندی می شوند.

برندگان بخش های حرفه ای و غیرحرفه ای این عناوین را دریافت می کنند: ND Photographer of Year و ND Discovery of Year. جوایز هر یک از زیر مجموعه ها به: جوایز ستاره طلایی ، ستاره نقره ای و ستاره برنز اهدا می شود.

جایزه اصلی ۷۵۰۰ دلار جایزه نقدی است.

هزینه های ورودی:

هزینه ورود از ۲۰ دلار برای ورود تک تصویر در گروه غیرحرفه ای شروع می شود.

آخرین مهلت ثبت نام: ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۰ ( ۳۰ شهریور ۹۹ )

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشت به سایت فراخوان مراجعه کنید: https://ndawards.net

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا