فراخوانفراخوان عکاسی

فراخوان گرنت عکاسی PHmuseum 2018

 

واجدین شرایط :
ثبت نام کنندگان باید حداقل 18 سال داشته باشند.

شرح
این مسابقه توسط شرکت PHmuseum Ltd، شرکت بریتانیا برپا شده و دارای وب سایت phmuseum.com است.

PHmuseum Grant یک برنامه سالانه است که اهمیت عکاسی و داستان های بصری را به رسمیت می شناسد. ابتکار عمل، در حال حاضر در نسخه ششم آن، طراحی شده است تا از تولید و تبلیغ داستان های بصری از طریق جوایز نقدی و فرصت های مربوط به جشنواره های بین المللی و رسانه های آنلاین حمایت کند.
برای مشارکت، از شما دعوت شده است تا یک یا چند پروژه را که در اطراف یک موضوع، روایت یا مفهوم خاص قرار دارند قرار دهید.

هر ورودی می تواند یک یا چند “پروژه” را که به صورت مجموعه ای از عکس های ساخته شده در اطراف یک مفهوم یا موضوع تعریف شده است، ارائه کند. هر پروژه باید حداقل 8 عکس و حداکثر 20 عکس داشته باشد. عکس ها باید از ژانویه 2006 به بعد عکس گرفته شده و حداقل 4 عکس پس از 1 ژانویه 2015 گرفته شده اند.

هزینه ورود
متقاضی باید هزینه ورودی 20 پوند را برای هر پروژهی که قبل از 30 ژانویه 2018 ارائه شده است و هزینه ثبت نام 30 پوند برای هر پروژه که از 31 ژوئن 2018 به بعد ارائه می شود، پرداخت کند.

جوایز
• جایزه اول: 8.000 پوند و یک چاپ عکس در World Press Photo’s Witness, گذراندن طرح در  Cortona On The Move و Just Another Photo Festival  و ارتقاء از طریق PHmuseum.
• جایزه دوم: 3.000 پوند به همراه یک چاپ عکس در World Press Photo’s Witness, گذراندن طرح در  Cortona On The Move و Just Another Photo Festival  و ارتقاء از طریق PHmuseum.
• جایزه سوم: 2،000 پوند و یک چاپ عکس در World Press Photo’s Witness, گذراندن طرح در  Cortona On The Move و Just Another Photo Festival  و ارتقاء از طریق PHmuseum.
• جایزه نسل جدید: 2.000 پوند به همراه یک برنامه mentoring با مگی استیبر، یک چاپ عکس در World Press Photo’s Witness, گذراندن طرح در  Cortona On The Move و Just Another Photo Festival  و ارتقاء از طریق PHmuseum.

• نمایشگاه انفرادی در Cortona On The Move

آخرین مهلت : 21 فوریه 2018 (1 اسفند 96)

سایت فراخوان : phmuseum

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا