فراخوانفراخوان کارتون و کاریکاتور

رقابت کارتون، گالری جهانی کارتون 2020

گالری جهانی کارتون های ۲۰۲۰ ، برای دور جدید رقابت کارتونی، فراخوان خود را اعلام می کند. OSTEN Skopje مفتخر است با انتشار دعوت نامه از هنرمندان  سراسر جهان، برای نسخه جدید خود دعوت به عمل آورد.
گالری جهانی کارتون های OSTEN
تنها رویداد پیشرفته در این زمین هنری است
جمهوری مقدونیه شمالی
قدیمی ترین در بالکان و یکی از دیرینه ترین در جهان است. در سال ۱۹۶۹ تأسیس شد و فرم های هنری مانند کارتون ، طراحی طنز و کمیک استریپ را در دسترس مخاطبان گسترده قرار داد.

دسته های زیر برای این رقابت در نظر گرفته شده اند:

• کارتون ،
• طراحی طنز ،
• کمیک/ استریپ (حداکثر یک پانل نوار غیر زبانی)

راهنمای ارسال:

موضوع و تکنیک رایگان است و به انتخاب هنرمند واگذار می شود.

تعداد آثار ارسال شده نامحدود است.

آثار اصلی کاریکاتوریست ها از تولیدات جدید ، که قبلاً منتشر نشده و یا جایزه نگرفته اند ، در نظر گرفته می شوند. کار ارسالی باید طراحی با دست باشد.

برگزیدگان اولیه توسط برگزارکننده از میان آثار ارسال شده انتخاب می شوند و سپس هیئت داوران بین المللی آثار این لیست کوتاه را ارزیابی می کنند. برگزار کننده  نتایج انتخاب اولیه را (تا پایان ماه مه ۲۰۲۰) اعلام و تصمیم هیئت داوران (تا پایان ژوئن ۲۰۲۰ ) از طریق ایمیل ثبت شده در فرم ثبتنام به کلیه کارتونیست های منتخب اطلاع داده می شود) و در نهایت نتایج را در وب سایت خود منتشر می کند.

آثار برگزیده در تاریخ ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۰ به نمایش گذاشته می شوند. برگزار کننده از همه شرکت کنندگان دعوت می کند تا در افتتاحیه نمایشگاه حضور یابند.

هزینه ثبت نام:

اگر کار شما در مجموعه OSTEN باقی بماند ، ارسال رایگان است. اگر دوست دارید کارهای (انتخاب نشده) شما برگردد ، هزینه ۴۰ دلار اعمال می شود.

چه کسی می تواند شرکت کند:
گالری جهانی کارتون های اسکوپیه ۲۰۲۰ ، رقابت کارتونی برای کلیه کارتونیست های حرفه ای یا نیمه حرفه ای و آماتور در سراسر جهان آزاد است.

جایزه:
جایزه بزرگ OSTEN Skopje به ارزش ۱۵۰۰ دلار ، جایزه به نفر اول ۱۰۰۰ دلار ، جایزه نفر دوم  ۵۰۰ دلار ، پنج جایزه به نفرات سوم و پنج جایزه ویژه به عنوان پلاک و جایزه سیکو به یک کارتونیست مقدونی اهدا خواهد شد.

هنرمندان برنده از طریق نامه پستی گواهی های مناسب و نسخه چاپی کاتالوگ را دریافت می کنند. آثار آنها در مجموعه OSTEN باقی می ماند.

برای هر نسخه از گالری جهانی کارتون ، OSTEN همچنین کاتالوگ اختصاصی با آثار کارتونیست های منتخب منتشر می کند.

آخرین مهلت ثبت نام: ۳۰ آپریل ۲۰۲۰ (۱۱ اردیبهشت ۹۹)

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید:  http://www.osten.mk

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا