فراخوانمعماری

جوایز معمار سال 2021

رقابتهای جوایز معمار سال 2021 هم اکنون برای ثبت نام متقاضیان باز است.

فراخوان ثبت نام: انجمن معماری مفتخر است که برگزاری جوایز معماری سال 2021 خود را اعلام دارد، رقابتی بین المللی که هر ساله برپا شده و در آن از تمامی معماران، مهندسین، و طراحان سراسر جهان برای شرکت در این مسابقات دعوت بعمل می آید.

جوایز معمار سال 2020 یکی از معتبرترین جوایز جهانی در زمینه معماری ساختمان‌های بلند می باشد. هدف این رقابت‌ها، شناسایی ایده های نوین و برجسته ای است که از طریق اجرای فناوریهای جدید، مواد، برنامه‌ها، زیبایی شناسی، و سازمان‌های فضایی و همچنین تحقیق و مطالعه در زمینه جهانی سازی، انعطاف پذیری، انطباق پذیری، و انقلاب دیجیتال، دست به بازتعریف طراحی معماری می‌زنند. این مسابقات، مجمعی است که رابطه بین معماری و جهان طبیعت، معماری و جامعه، و معماران و شهر را مورد بررسی قرار می دهد.

جوایز معماری سال 2021 توسط دو پنل داوری عالی رتبه قضاوت خواهد شد که یکی برای طراحی و دیگری برای معماری است. هر یک از این پنل‌ها متشکل از متخصصان این صنعت خواهند بود که از بینش و تجربه خود برای بررسی دقیق نتایج استفاده خواهند کرد. در نهایت، داوران از هر گروه، 3 برنده را معرفی خواهند کرد.

توجه: ثبت نام متقاضیان در تاریخ 31 اکتبر 2021 پایان خواهد یافت، اما می توانید آثار خود را تا تاریخ 10 نوامبر 2021 ارسال نمایید.

گروه بندی ها

طراحی تجاری، شرکتی، فرهنگی، ورزشی، تفریحی، مسکونی شخصی، ساختمان اداری، مسکن، ساختمانهای سازمانی، فضای داخلی مسکونی، فضای داخلی اماکن عمومی، فضای داخلی تجاری، فضای داخلی شرکتی، خانوار، عناصر طراحی داخلی، مسکن، مهمان نوازی، کاربردهای تلفیقی، معماری پاپ آپ (پیش ساخته)، سازه های موقت، طراحی مناظر، حمل و نقل، طراحی شهری، و موارد دیگر.

معیارهای ارزیابی

مواردی که پنل طراحی به دنبال  آن است عبارتند از: ایده های بکر و تازه و ابتکار، اجرای زیبا، داستان گویی عالی، کارهایی که تفهیم نامه مشتری را فراتر از حد انتظار پیش برده و جلو ببرد، آثاری که با مشتریان رابطه عاطفی برقرار کند.

نکات مورد نظر پنل معماری عبارتند از: کارهایی دارای غنای برنامه ای، رسمی، و فضایی هستند، طرح هایی که مرزهای طراحی و معماری را جابجا کنند، و پروژه هایی که مشکلات پایداری را با استفاده از رویکردی مردم محور و مشتری مدار برطرف کند.

نتایج مسابقه در تاریخ 20 دسامبر 2021 اعلام خواهد شد.

هزینه ورود به مسابقه

اگر آثار خود را تا قبل از تاریخ 20 مارس 2021 ارسال کنید، از تخفیف فوق العاده ما برخوردار خواهید شد و هزینه ورود برای شما 150 دلار خواهد بود. اما پس از این تاریخ، هزینه ورود به مسابقه 200 دلار خواهد بود.

افراد واجد شرایط برای شرکت در این رقابت

شرکت در جوایز معمار سال 2021 برای تمامی معماران، مهندسان، و طراحان سراسر جهان آزاد است.

جوایز مسابقه

جوایز معمار سال 2021، نامزدهای نهایی و برندگان خود را به طرز بی سابقه ای در معرض دید همگان قرار خواهد داد. به این ترتیب که برندگان مسابقه، یک نشان پیروزی و یک بسته شرایط و ضوابط (حاوی گواهینامه، کتاب، و پوستر برنده) دریافت خواهند کرد.

آخرین مهلت ثبت نام: 10 نوامبر 2021 ( 19 آبان 1400)

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا