فراخوان

جایزه فیلم دانشجویی Pro Carton 2021

جایزه فیلم دانشجویی پرو کارتن هم اکنون برای ثبت نام متقاضیان باز است!

فراخوان ثبت نام: جایزه پرو کارتن که یک رقابت اروپایی برای داستان سرایی ویدئویی در مورد کارتن و مقوا است، مجددا آماده ثبت نام متقاضیان می باشد و از کلیه دانشجویان مشغول تحصیل در دانشکده ها و دانشگاه های اروپا برای شرکت در مسابقه دعوت می کند.

ویدئوهای شما باید یک یا چند مزیت کارتن و مقوا را به روشی خلاقانه تبلیغ کرده یا توضیح دهد. کارتن و مقوا از جمله مواد بسته بندی هستند که هم از نظر اقتصادی و هم از نظر اکولوژیکی متعادل و به صرفه هستند و ما به عنوان برگزارکنندگان این رقابت، از دانشجویان می خواهیم که به ما کمک کنند تا این موضوع را با کل دنیا در میان بگذاریم.

شما باید ویدئوهایی که در مورد کارتن و یا مقوا ساخته اید به زبان انگلیسی برایمان بفرستید. این ویدئو باید به شیوه ای خلاقانه مزایای استفاده از کارتن و مقوا را تبلیغ کرده یا توضیح دهد. که هم می تواند شامل یک یا چند ویژگی کارتن و مقوا بطور خاص باشد، یا یک پیام زیست محیطی گسترده تر (به عنوان مثال، تشویق به بازیافت محصولات کارتنی و مقوایی داخل یا خارج از خانه). این ویدئو باید سرگرم کننده باشد، حاوی پیام یا پیشنهادی شفاف و واضح باشد، و مناسب پخش در کانال های مختلف رسانه های اجتماعی، سخنرانی ها، رویدادها، وبسایت ها، یا حتی تبلیغات تجاری باشد.

طول مدت فیلم باید حداقل 15 ثانیه و حداکثر 2 دقیقه باشد. فیلم باید با فرمت mp4/.mov، نسبت ابعاد تصویر 16:9، و رزولوشن 1080p (HD) ذخیره گردد. انتخاب تکنیک و ژانر آزاد است (لایواکشن، انیمیشن، استاپ موشن، و غیره).

هیئت داوران شامل کارشناسانی از دنیای بازاریابی، فیلمسازی، و کارتن سازی خواهند بود.

هزینه ثبت نام:

شرکت در این مسابقه رایگان است.

افراد واجد شرایط برای شرکت در مسابقه

تمامی دانجشویانی که در زمان ثبت نام مسابقه، در هر یک از دانشکده ها یا دانشگاه های اروپا مشغول به تحصیل در دوره های آموزشی تمام وقت باشند مجاز به شرکت هستند. دانشجویان هم می توانند به صورت انفرادی و هم بصورت تیمی و در گروه های حداکثر 4 نفره در این رقابت شرکت کنند.

جوایز مسابقه

برنده مبلغ 5000 یورو دریافت خواهد کرد (اگر برنده نهایی شامل چند دانشجو در یک تیم باشد، جایزه بطور مساوی بین آنها تقسیم خواهد شد). علاوه بر این، اگر شرایط اجازه دهد، برنده (برندگان) به مراسم جشن Pro Carton Award Gala که در سپتامبر 2021 برگزار می شود دعوت خواهند شد. هزینه سفر و محل اقامت نیز بر عهده Pro Carton می باشد.

آخرین مهلت ثبت نام: 25 ژوئن 2021 ( 4 تیر 1400)

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا