فراخواننقاشی و طراحی

فراخوان رقابت تفاوت هایمان را بپذیریم Embracing Our Differences 2019

تفاوت هایمان را بپذیریم

توضیح:

هنرمندان اعم از حرفه ای و آماتور و دانشجویان می توانند آثار هنری خود را پیرامون موضوع «اغنای حیات از طریق تنوع و گوناگونی» ارسال کنند.

فراخوان «تفاوت هایمان را بپذیریم» از شما برای مشارکت در ساخت جامعه ای دعوت می کند که در آن تنوع و تفاوت پذیرفته و فردیت ارج نهاده می شود. شما نیز با ارسال نسخۀ اصلی آثار خود به این فراخوان و شرکت در شانزدهمین دورۀ سالانۀ نمایشگاه بین المللیِ صحرایی هنری های تجسمی – که در آن 45 اثر پس از داوری در اندازۀ بیلبورد به نمایش در می آیند- بخشی از این تغییر باشید. هر اثر هنری که توسط هنرمندان بومی، ملی و بین المللی خلق می شود بیانگر دریافت و تفسیر آنها از موضوع نمایشگاه ماست که «سبب اغنایِ حیات ما از طریق تنوع و گوناگونی» می شود. این نمایشگاه هر سال از اواسط ژانویه تا اواسط ماه مه در آیلند پارک در امتداد ساحل خلیج ساراکوستا در جنوب غربی فلوریدا برگذار می شود.

نسخۀ اصلی آثار می توانند در هر اندازه و با استفاده از هر وسیله ای ایجاد شده باشند، اما لازم است آثار در قالب یک فایل دیجیتال با وضوح بالا ایجاد یا اسکن و برای شرکت در رقابت ارسال شوند. تمامی اثار باید بصورت افقی باشند.

 

واجدین شرایط: شرکت در این نمایشگاه برای عموم آزاد است.

 

جوایز:  در مجموع مبلغی بالغ بر 3000 دلار در غالب سه جایزۀ مجزا به برندگان رقابت اعطا خواهد شد، که مبلغ 1000 دلار به هر یک از برندگان در بخش هایِ «بهترین اثر در گروه بزرگسالان»، «بهترین اثر در گروه دانشجویان» و بهترین اثر به «انتخاب مردم» تعلق خواهد گرفت.

برای مشاهدۀ اثار برگزیدۀ دوره های پیشین می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

https://www.embracingourdifferences.org/galleries/

 

پاسخ برخی از پرسش های رایج در خصوص چگونگی ارسال آثار در ادامه می آید:

 1. اثر هنری شما می تواند در هر اندازه و با هر وسیله ای ایجاد شده باشد، اما به منظور ارسال اثار به شکل دیجیتال به یک نسخۀ دیجیتال از اثر نیاز است که قابلیت بارگذاری در سرورهای ما را داشته باشد.
 2. جهت اثر شما باید بصورت افقی باشد که به معنای آنست که عرض آن باید بیشتر از ارتفاع آن باشد. عدم رعایت این استاندارد در آثار ارسالی سبب صلب صلاحیت آنها برای شرکت در رقابت می شود.
 3. آثار ارسالی باید همراه با عنوان و نام خالق اثر ارسال شوند، برای مثال: «همزیستی- مارک اسمیت».
 4. وضوح فایل ارسالی دیجیتال نباید کمتر از 300 (dpi) باشد.
 5. حجم فایل ارسالی باید کمتر از 400 مگابایت باشد.
 6. بیانیۀ هنری – مشتمل بر خلاصه ای حداکثر 200 کلمه ای – نیز باید همراه اثر ارسال شود که در بردارندۀ توضیحاتی  درخصوص اثر و فرآیند خلق آن و یا برداشت هنرمند از مضمون و موضوع رقابت باشد.
 7. چنانچه قصد ارسال بیش از یک اثر بصورت آنلاین را دارید باید برای هر یک بطور جداگانه اقدام کنید.
 8. اساتید می توانند از جانب هنرآموزان خود اقدام به تکمیل و ارسال آثار آنها نمایند و نیز می توانند به انتخاب خود از اطلاعات تماس خود یا هنرکده به جای اطلاعات هنرآموزان استفاده کنند. اساتیدی که قصد ارسال آثار هنرآموزان خود را دارند می توانند از طریق لینک اقدام به پر کردم فرم ارسال کنند.

https://www.embracingourdifferences.org/clientuploads/Student%20Submission/Student%20Art%20Submission%20Process%20-%202016.pdf

 

همچنین برای ارسال پستی آثار خود به نکات زیر توجه کنید:

فرم ارسال پستی را می توانید در لینک زیر بیابید:

https://www.embracingourdifferences.org/clientuploads/docs/submissionform_mail.pdf

 1. فایل دیجیتال اثر باید بر روی یک سی.دی یا فلش قرار داده شود. نام هر فایل باید به اسم عنوان و خالق آن باشد – برای مثال: «همزیستی- مارک اسمیت».
 2. جهت آثار هنری باید بصورت افقی باشند که معنای آنست که طول آنها باید بیشتر از ارتفاعشان باشد. عدم رعایت این استاندارد در آثار ارسالی سبب صلب صلاحیت آنها برای شرکت در رقابت می شود.
 3. یک پرینت رنگی از فرم ارسال اثر که در پشت آن نام عنوان و خالق اثر بصورت واضح و خوانا درج شده باشد.
 4. یک فرم ارسال تکمیل و امضاء شده.
 5. اساتید می توانند از جانب هنرآموزان خود اقدام به تکمیل و ارسال آثار آنها نمایند و نیز می توانند به انتخاب خود از اطلاعات تماس خود یا هنرکده به جای اطلاعات هنرآموزان استفاده کنند. اساتیدی که قصد ارسال آثار هنرآموزان خود را دارند می توانند از طریق لینک اقدام به پر کردم فرم ارسال کنند.

https://www.embracingourdifferences.org/clientuploads/Student%20Submission/Student%20Art%20Submission%20Process%20-%202016.pdf

 1. برگه ای مجزا حاوی بیانیۀ هنری – مشتمل بر خلاصه ای حداکثر 200 کلمه ای – که در بردارندۀ توضیحاتی درخصوص اثر و فرآیند خلق آن و یا برداشت هنرمند از مضمون و موضوع رقابت باشد.
 2. پس از تکمیل این بستۀ ارسال باید آن را به آدرس زیر پست کنید:

 

Embracing Our Differences
PO Box 2559
Sarasota, FL 34230-2559 USA

پست پیشتاز نیز FedEx و یا UPS باید به نشانی زیر ارسال شود:

Embracing Our Differences
1209 South Tamiami Trail
Sarasota, FL 34239  USA

 

 

هزینه شرکت در رقابت رایگان است.

آخرین مهلت ارسال آثار: 15 اکتبر 2018 (برابر با 23 مهر 1397)

سایت فراخوانembracingourdifferences

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا