فراخوانفراخوان عکاسی

فراخوان عکاسی زنان بنیاد پاراسول موزه V&A 2024

جایزه بنیاد پاراسول موزه ویکتوریا و آلبرت برای زنان در عکاسی یک ابتکار سالانه است که به شناسایی، حمایت از زنان هنرمند مبتکر فعال در زمینه عکاسی معاصر اختصاص دارد.

جایزه بنیاد V&A Parasol برای زنان در عکاسی رایگان است و برای همه زنان در سطح بین‌المللی، اعم از حرفه‌ای و آماتور آزاد است. این جایزه تابع یک موضوع سالانه خاص است و برندگان توسط یک هیئت انتخاب مستقل متشکل از متخصصان صنعت جهانی و هنرمندان بین المللی الهام بخش انتخاب می شوند.

این جایزه با مشارکت Peckham 24، جشنواره عکاسی نوآورانه سه روزه جنوب لندن تهیه شده است. این جایزه با حمایت خانم روث مونیکا پاراسول و The Parasol Foundation Trust امکان پذیر شده است.

جایزه 2024

جایزه بنیاد V&A Parasol برای زنان در عکاسی موضوعی است و هنرمندان باید بر اساس آن به موضوع پاسخ دهند. هر سال یک موضوع جدید با هر نسخه جدید جایزه تعیین می شود.

موضوع 2024 “تاریخ ها” است

ارتباطات بصری از زمان اختراع نقشه های غار در دوره ماقبل تاریخ، بخش حیاتی جامعه بوده است. اگرچه به طور رسمی در قرن نوزدهم ابداع شد، اما فلسفه عکاسی – “طراحی با نور” – را می توان در دوره های نوسنگی و تکنیک های بدوی دوربین عکاسی ردیابی کرد. از آن زمان عکاسی به یک رسانه ضروری معاصر تبدیل شده است که برای ثبت تاریخ، فرهنگ، رویدادها و تغییرات اجتماعی ما و اخیراً به عنوان شکلی از بیان انسانی و هنری استفاده می شود. این موضوع مطالب ارسالی گسترده ای را دعوت می کند که نشان دهنده رابطه بین تاریخ و عکاسی است. از استفاده از فرآیندهای تاریخی و موقعیت آنها در عملکرد عکاسی معاصر گرفته تا مستندسازی رویدادهای تاریخی یا بازنگری گذشته. این فضا برای هنرمندان علاقه مند به مفهوم آرشیو، از جمله عکاسانی که با آلبوم های خانوادگی، عکاسی بومی و مجموعه های تاریخی یا سازمانی کار می کنند، ایجاد می کند. «تاریخ‌ها» از هنرمندان دعوت می‌کند تا در نظر بگیرند که چگونه می‌توان از عکاسی برای بازجویی و به چالش کشیدن تاریخ، واقعیت و شرایط موجود استفاده کرد و آینده‌ای را دوباره تصور کرد یا حدس‌آلود کرد.

جوایز

چهار هنرمند برنده آثار خود را در یک نمایشگاه گروهی در Peckham 24، در کنار رویدادهای همراه و برنامه‌های عمومی قرار خواهند داد.

هزینه سفر بین المللی و دو شب اقامت برای هنرمندان شرکت کننده در جشنواره لندن

رویداد شبکه با کمیته انتخاب جایزه و کارشناسان صنعت

کمک هزینه 2000 پوندی برای هر هنرمند شرکت کننده

هنرمندان برنده در شبکه های اجتماعی V&A و Peckham 24 و کانال های ارتباطی نمایش داده می شوند

نحوه ورود

برنامه ها در 2 نوامبر 2023 باز می شوند و در 4 ژانویه 2024 بسته می شوند.

ورود فقط از طریق پلت فرم مسابقه و آنلاین است.

لطفاً قبل از درخواست، شرایط و ضوابط را بخوانید

مهلت ثبت نام:

4 ژانویه 2024 (۱۴ دی ۱۴۰۲)

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد خدمات متعددی به هنرمندان و علاقه مندان ارائه می دهد از جمله کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. در صورت تمایل می‌توانید از این خدمات ما استفاده کنید. تنها کافیست به ما ایمیل (fardmagazine@gmail.com) بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

در صورتی که تمایل دارید از فعالیت رایگان سایت ما حمایت کنید می توانید از طریق لینک حمایت مالی هر مبلغی که می خواهید واریز کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا