فراخوانفراخوان تصویرسازی

فراخوان تصویرسازی tschutti 2022

از سال 2008 ما یک آلبوم برچسب از نوع خاصی را منتشر می کنیم: به جای عکس های خسته کننده ، آلبوم کلکسیونر tschutti heftli در سوئیس آثار هنری واقعی را ارائه می دهد. همه تیم ها توسط تصویرگران، طراحان گرافیک  کاریکاتوریست ها و دیگر هنرمندان طراحی شده اند. به منظور یافتن هنرمندان برای آلبوم بعدی خود، آنها یک مسابقه تصویرگری برگزار می کنند.

برای هشتمین بار tschutti heftli از برجسته ترین رویداد ورزشی مهم هنری حمایت می کند. این بار ، از هنرهای برجسته مسابقات قهرمانی زنان اروپا در سال 2022 در انگلستان  حمایت می کند.

برگزارکننده امسال شما را به طراحی پرتره آدا هگربرگ ، یکی از فوتبالیست های بزرگ اروپا دعوت می کند.

علاوه بر دسته اصلی ، tschutti heftli همچنین می خواهد هنرمندان جوان را با این رقابت معرفی کند: کودکان و نوجوانان متولد 2008 یا بعد از آن دعوت می شوند که برای یورو 2022 یک ماسکات طراحی کنند و نام آن را انتخاب کنند.

هنرمندان منتخب در دسته اصلی ماموریت خواهند داشت که 11 بازیکن ، مربی و نشان یک کشور (در مجموع 13 تصویر) طراحی کنند.

شرایط ارسال:

فایل ارسالی شما می تواند دو بعدی یا سه بعدی ، رنگی یا تک رنگ ، دیجیتالی یا آنالوگ باشد ، رنگ آمیزی شده ، چسبانده یا کشیده شده باشد-هر روشی که برای این کار بیشتر مناسب شما باشد. کار شما باید به صورت دیجیتال (PDF یا JPG) با اندازه کمتر از فرمت A4 و با 300 dpi ارسال شود.

برای تحقق پرتره  همه تکنیک ها مجاز هستند تا زمانی که نقض قوانین کپی رایت وجود نداشته باشد. همه آثار باید دیجیتالی شوند. آثار سه بعدی باید عکاسی شوند. آثار ارسالی آنالوگ در نظر گرفته نمی شوند.

معیارهای ارزیابی:

هیئت داوران ما آزاد است که هر کدام از آثار هنری را که از نظر آنها بهترین است انتخاب کند. به طور کلی آنها سعی خواهند کرد تا آنجا که ممکن است سبک های مختلف و اصلی را مورد نظر قرار دهند تا به انتخابی متفاوت برای آلبوم تبدیل شوند.

تا پایان اکتبر 2021 به برندگان شخصاً اطلاع داده می شود. از نوامبر 2021 تا پایان ژانویه 2022 ، برندگان وقت خواهند داشت تا انتخاب اصلی خود را طراحی کنند.

جایزه

برندگان این امتیاز را خواهند داشت که یکی از تیم های یورو 2022 را برای آلبوم جمع آوری افسانه ای برگزارکننده طراحی کنند. توزیع آلبوم در سوئیس ، آلمان و دیگر کشورهای اروپایی بستری عالی را برای ارائه آثار خود به مخاطبان بزرگ به شما ارائه می دهد. همه هنرمندان حاضر در آلبوم مبلغی یکجا برای هزینه های خود دریافت می کنند که میزان آن توسط ارقام فروش آلبوم ما تعیین می شود. در بهار سال آینده ، برندگان این مسابقه نیز با سفر ، سفر به لوسرن و مهمانی انتشار آلبوم دعوت می شوند و هزینه سفر ، اقامت و اقامت در آن تأمین می شود.

بهترین 11 ماسکات (انتخاب شده توسط هیئت داوران تحت هدایت تیم tschutti heftli) بخشی از آلبوم گردآورنده سازمان خواهند بود. آنها برای یک صفحه خاص در آلبوم خود برچسب می شوند. یکی از آنها طلسم رسمی tschutti heftli 2022 خواهد بود. علاوه بر این ، یک آلبوم کامل با تمام برچسب ها به همراه یک بسته غافلگیر کننده tschutti heftli پر از هدایای عالی دریافت خواهید کرد.

شرکت در این رقابت رایگان است.

آخرین مهلت ثبت نام: 30 سپتامبر 2021 ( 8  مهر 1400)

چه کسی می تواند شرکت کند؟

برای همه باز است. حرفه ای ها، دانشجویان، خودآموزها، کودکان ، نوجوانان ، بزرگسالان ، هنرمندان و هنردوستان ، علاقه مندان به فوتبال، طراحان، تصویرگران و غیره. هرکسی می خواهد به پروژه ای هیجان انگیز بپیوندد و بستری بزرگ برای کارهایش بدست آورد.

وب سایت فراخوان

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. تنها کافیست به ما ایمیل بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا