دیزاینفراخوان

فراخوان جایزه طراحی Toyota 2022

گروه Toyota Material Handling Europe این بار برای شرکت در مسابقه طراحی لجستیک تویوتا 2022 که این بار به میکرولوژیست شهری اختصاص داده شده است ، شرکت می کند. بیش از نیمی از جمعیت جهان در مناطق شهری زندگی می کنند. در اروپا ، این نسبت بیش از هشتاد درصد است. تأمین اقلام مورد نیاز همه این افراد یک کار بزرگ است. تنها در منطقه پاریس ، حدود 4.3 میلیون تحویل در هفته انجام می شود. ما می توانیم ادامه دهیم در مسابقه طراحی لجستیک تویوتا 2022 ، سازمان دهنده از شما می خواهد که مسائل خود را در زمینه میکروشناسی شهری بررسی کرده و راه های مقابله با مشکلات رو به افزایش و همچنین مصلحت اندیشی را پیشنهاد دهید. موانعی که هنگام تدارکات شهری با آن روبرو هستیم بسیار زیاد و متنوع هستند. از یک جهت، شهرها بیش از پیش شلوغ می شوند ، بنابراین خودروها به طور فزاینده ای در مراکز شهرها ممنوع می شوند. این حرکت همچنین راهی برای مقابله با آلودگی است.

برگزارکننده از شما می خواهد به راههای برخورد با دریای روزافزون کالاهایی که به شهرهای ما برخورد می کند فکر کنید. تعداد سرسام آور تحویل ها نیاز به راه حل های جدید و بهتر دارد. ادغام micrologistics با micromobility ، یکی از راه های نگاه به آن است.

جایزه

به سه اثر برنده جوایز نقدی مانند موارد زیر تعلق می گیرد:

برندگان جایزه اول – 5500 یورو

جایزه دوم – 3300 یورو

جایزه سوم – 2200 یورو

علاوه بر این، همه فینالیستها این فرصت را خواهند داشت که برای یک دوره کارآموزی شش ماهه پرداخته در مرکز طراحی حمل و نقل مواد تویوتا در سوئد و/یا ایتالیا درخواست دهند. و همچنین در مرکز طراحی اروپایی تویوتا موتور، در فرانسه.

شرکت در این رقابت رایگان است.

آخرین مهلت ثبت نام: 1 سپتامبر 2021 ( 27 مهر 1400)

چه کسی می تواند شرکت کند؟

این مسابقه برای دانشجویان طراحی دانشگاه و فارغ التحصیلان اخیر (2021) از سراسر جهان آزاد است. فقط شرکت کنندگانی که به یک برنامه دانشگاهی در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد تعلق دارند واجد شرایط رقابت هستند. اگرچه رقابت بر روی طراحی صنعتی ، طراحی محصول و طراحی حمل و نقل متمرکز است ، دانشجویانی با سابقه در تجارت ، مد ، مهندسی ، معماری و غیره نیز می توانند آثار خود را ارسال کنند.

وب سایت فراخوان

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. تنها کافیست به ما ایمیل بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا