فراخوانفراخوان عکاسی

فراخوان جایزه عکاسی TIFA

جوایز بین المللی عکس توکیو به تازگی برای ارسال آثار با هدف شناسایی و پاداش دادن به عکاسان با استعداد از سراسر جهان و ارتباط آنها با جامعه هنری در توکیو ژاپن افتتاح شده است. TIFA در حال حاضر برای ارسال آثار از همه عکاسان در سراسر جهان برای شرکت در این مسابقه دعوت می کند.

جوایز TIFA به دنبال شناسایی و تقدیر از عکاسهای برجسته ای را از گوشه و کنار جهان است. آنها عکاسان را به جامعه خلاق توکیو ژاپن وصل می کنند تا بستری عالی برای ارائه آثار خود به بازار جدید فراهم کنند.

برندگان توسط هیئت داوران محترم عکاسان و رهبران دنیای عکاسی انتخاب خواهند شد.

دسته بندی ها:

تبلیغات

معماری

کتاب

تحریریه

مناسبت ها

هنرهای زیبا

طبیعت

علوم پایه

نمونه کارها

الزامات:

آثار ارسالی دیجیتال باید به صورت jpg و حداقل 1000 پیکسل در ارتفاع یا عرض ذخیره شوند. لطفاً به خاطر داشته باشید که فایلهای خود را در قالب RGB ، حداکثر 4 مگابایت در هر تصویر نگه دارید.

شما می توانید همان عکس را در هر تعدادی که مناسب می دانید وارد کنید. همچنین می توانید هر تعداد اثر را در هر موضوعی که دوست دارید ارسال کنید. همه عکسها نباید بیش از 5 سال از گرفتنشان گذشته باشند.

جوایز:

عکاس سال TIFA مبلغ3000  دلار جایزه نقدی و استعدادهای جدید سال 2000 دلار جایزه نقدی دریافت می کند. هر دو برنده جایزه TIFA را دریافت خواهند کرد. برندگان دسته 1 (حرفه ای و غیرحرفه ای) 100 دلار جایزه نقدی دریافت می کنند.

هزینه ثبت نام: هزینه عکاسان حرفه ای 20 دلار ، هزینه عکاسان غیر حرفه ای 15 دلار و برای دانشجویان 10 دلار است.

آخرین مهلت ثبت نام: 31 اکتبر 2021( 9 آبان 1400)

چه کسی می تواند شرکت کند؟

شرکت در این مسابقه برای همه عکاسان از سراسر جهان آزاد است.

وب سایت مسابقه

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. تنها کافیست به ما ایمیل بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا