فراخوانفراخوان تصویرسازیفراخوان عکاسیفراخوان گرافیکمعماری

صدوسومین جایزۀ سالانۀ The ADC

جایزۀ سالانۀ ای.دی.سی، به‌عنوانِ بخشی وان‌کلاب فور کریتیویتی، قدیمی‌ترین جایزه‌ای است که در این صنعت بطور پیوسته و بی‌وقفه در سطح جهان درحال برگزاری بوده‌است.

این رویداد، که اکنون در کمال شگفتی به ‌صد و سومین سال خود وارد می‌شود، محلی است برای تجلیل از بهترین آثار تولیدی در حوزه‌هایِ تبلیغات، رسانه‌های دیجیتال، گرافیک، طراحی کتاب و صفحه‌آرایی، بسته‌بندی و طراحی محصول، موشن، گیمینگ، آثار تجربی و معماری، عکاسی، تصویرسازی و طراحی لباس با تاکید بر ذوق و خلاقیت هنری و مهارت و استادی است.

شرکت‌کنندگانِ ممتاز توسط هیئت داوران بسیار معتبر این رقابت انتخاب و مفتخر به دریافت مکعب‌های طلا و نقره و برنزِی می‌شوند که هر کسی آروزی داشتنش را دارد و طی مراسم اهدای جوایز اهدا می‌گردند. البته، فراتر از این مکعب‌ها، آنست که برندگان جایزۀ سالانۀ اِی.دی.سی به میراث گران‌بهای افراد تقدیر شده در دوره‌های پیشین ملحق خواهند‌شد که شامل برخی از تاثیرگذارترین هنرمندانِ قرنِ گذشته بوده‌اند.

جایزۀ سالانۀ اِی.دی.سی همچنین نوعی ساختار قیمت‌گذاریِ پلکانی را ارائه می‌دهد که به‌منظور تسهیل هرچه‌بیشتر شرکت آژانس‌ها و استودیوهای کوچک‌تر و فریلنسرها در این رقابت طراحی شده‌است. شرکت‌های بزرگتر هزینۀ ورودی معمول را می‌پردازند، غرفه‌هایِ کوچک‌تر (بسته به رشته‌ و دسته‌ای که قصد شرکت در آن را دارند) از تخفیفی در هزینۀ ورودی برخوردار خواهند شد، این در حالی است که هنرمندانِ خلاقِ فریلنس و غرفه‌های تک‌نفره واجد دریافت کاهشِ بیشتری در مبلغ هزینۀ ورودی می‌شوند. جایزۀ سالانۀ اِی.دی.سی که نزدیک به یک قرن پیش توسط کلوب مشهور آرت دیرِکتورز بنیان نهاده شده بخشی از وان‌کلاب فور کریتیویتی، مشهورترین سازمانِ غیرانتفاعی جهان برای بزرگداشت کمال هنری، است.

آخرین مهلت ثبت‌نام: 1 مارس 2024 (11 اسفند 1402)

تاریخ موردانتظار اعلام نتایج: 15 مارس 2024 (25 اسفند 1402)

هزینۀ ورودی: هزینه‌ها از 75 دلار به ازای هر اثر شروع و تا 650 دلار به‌ازای هر اثر  بسته به دستۀ رقابتی و نوع شرکت‌کننده افزایش می‌یابد.

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد خدمات متعددی به هنرمندان و علاقه مندان ارائه می دهد از جمله کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. در صورت تمایل می‌توانید از این خدمات ما استفاده کنید. تنها کافیست به ما ایمیل (fardmagazine@gmail.com) بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

در صورتی که تمایل دارید از فعالیت رایگان سایت ما حمایت کنید می توانید از طریق لینک حمایت مالی هر مبلغی که می خواهید واریز کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا