فراخوانفراخوان هنری

فراخوان هنری TERAVARNA 2024

این رقابت توسط TERAVARNA برگزار می شود و از تمام هنرمندان تجسمی دعوت می کند تا بهترین آثار خود را برای نمایشگاه ارسال کنند.

موضوع ششمین سری از این رقابت، «رنگ» است.

ما به عنوان انسان باریک ترین طیف موج الکترومغناطیسی را می بینیم و حتی این باریکه نیز احساسات غیرقابل توصیفی را در ما بیدار می کند. احساساتی که شاید در کلمه نگنجد اما در همان موج باریک به تصویر کشیده می شود.

هر موضوعی که شامل میزان زیادی رنگ باشد برای این مسابقه قابل قبول است. هنرمندان آزاد هستند که تفسیر خود را از این موضوع به تصویر بکشند. ایده های بازنمایی و انتزاعی بر اساس این موضوع، در هر فرمی، پذیرفته خواهد شد.

تمام آثار دو بعدی و سه بعدی پذیرفته خواهند شد مانند: نقاشی، مجسمه سازی، دیجیتال، چاپ، پارچه، عکاسی، گرافیک، میکس مدیا، و همچنین اثار تجربی و اینستالیشن.

چه کسی می تواند شرکت کند؟

تمامی هنرمندان بالای 18 سال مجاز به شرکت در این رقابت هستند.

هزینه ثبت نام:

برای هر اثر 15 دلار

جوایز:

جایزه اول: 500 تا 300 دلار

جایزه دوم : 350 تا 150 دلار

جایزه شایستگی: 250 تا 75 دلار

جایزه استعداد : 150 تا 25 دلار

به همراه نشان افتخار

آخرین مهلت:

  31  مارس 2024 (۱۲ فروردین1403)

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد خدمات متعددی به هنرمندان و علاقه مندان ارائه می دهد از جمله کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. در صورت تمایل می‌توانید از این خدمات ما استفاده کنید. تنها کافیست به ما ایمیل (fardmagazine@gmail.com) بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا