فراخوانفراخوان فیلم

فراخوان مسابقه فیلم سونی Sony Filmmaker 2024

جوایز فیلمساز آینده سونی اکنون در حال فراخوان است. قلب جوایز فیلمساز آینده سونی در تعهد آن به پرورش استعدادهای نوظهور نهفته است.

جوایز فیلمساز آینده سونی جشنی برای نوآوری، خلاقیت و بیان هنری است که جامعه جهانی حامی فیلمسازان رویایی را تقویت می کند.

این یک برنامه معتبر و فراگیر است که فرصت های استثنایی را برای سازندگان و فیلمسازان از سراسر جهان ارائه می دهد. هدف این جوایز با هدف ارتقای صداهای اصلی و پرورش دیدگاه‌های تازه در داستان‌گویی، شناسایی هنرمندان موفق و فیلمسازان مستقل است.

این مسابقه شامل شش دسته مجزا است: داستانی، غیرداستانی، محیطی، انیمیشن (جدید)، دانشجویی و قالب آینده. هر بخش از یک برنده و یک لیست کوتاه از پنج فیلمساز استثنایی تقدیر می کند. برای نسخه 2024، یک بخش هیجان‌انگیز، دسته انیمیشن است که برای استفاده از تکنیک‌های متنوع انیمیشن، از جمله استاپ موشن، موشن گرافیک، انیمیشن کامپیوتری، طراحی روی فیلم، روتوسکوپی و انیمیشن تجربی طراحی شده است. آثار ارسالی این دسته می تواند از 2 تا 20 دقیقه طول بکشد.

فیلمسازان برگزیده، که مهارت استثنایی در داستان سرایی از خود نشان داده اند، به یک رویداد چهار روزه منحصر به فرد در شهر پر جنب و جوش لس آنجلس دعوت خواهند شد. در طول این تجربه همه جانبه، آنها این شانس را دارند که بینش های بی نظیری را در مورد جنبه های مختلف فرآیند فیلمسازی به دست آورند که به رشد حرفه ای و پیشرفت شغلی آنها کمک می کند. به عنوان اوج قدردانی، این رویداد در مراسم اهدای جوایز با کراوات سیاه در تئاتر محترم کری گرانت برگزار خواهد شد و دستاوردهای برجسته 30 فیلمساز موفق را جشن خواهد گرفت.

شرکت در این رقابت رایگان است.

مهلت ثبت نام:

15 فوریه 2023 (۲۶ بهمن ۱۴۰۲)

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد خدمات متعددی به هنرمندان و علاقه مندان ارائه می دهد از جمله کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. در صورت تمایل می‌توانید از این خدمات ما استفاده کنید. تنها کافیست به ما ایمیل (fardmagazine@gmail.com) بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

در صورتی که تمایل دارید از فعالیت رایگان سایت ما حمایت کنید می توانید از طریق لینک حمایت مالی هر مبلغی که می خواهید واریز کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا