فراخوانفراخوان عکاسی

فراخوان مسابقه بین المللی عکاسی sony 2018

رقابت برای ورود به جوایز عکاسی جهانی سونی 2018 به صورت رایگان اکنون در دسترس است. هدف از یازدهیم دوره ارائه فرصتهای بیشتر برای به دست آوردن جوایز برای عکاسان و نشان دادن کارهای خود به جهان می باشد.

با کمک مالی جدید Sony، جوایز ماهانه و دسته بندی های حرفه ای جدید می باشد، این بهترین فرصت برای نمایش عکاسی و افزایش میزان نوردهی شماست.

تمام برندهای مسابقات مسابقات حرفه ای، باز، جوانان و تمرکز دانشجویان تجهیزات تصویربرداری دیجیتال از سونی را به دست خواهند آورد. جوایز نقدی 25 کیلوگرم به عکاس سال جاری و 5 کیلوگرم به عکاس سال جاری ارائه خواهد شد.

این سال معرفی دو دسته جدید به چالش کشیدن در رقابت های حرفه ای، “خلاق” و “کشف”، و یک فرصت مهم جدید برای برنده جایزه برای تأمین مالی برای سرمایه گذاری پروژه های عکاسی آینده است.

مسابقه باز با 10 دسته متنوع برای تست عکاسان از تمام توانایی ها و یافتن بهترین تصویر تک در جهان از سال گذشته باز می گردد. مسابقه جوانان بهترین عکاسان جوان را که بین 12 تا 19 سال دارند، پاداش خواهند داد. کسانی که تحصیلات عکاسی را یک بار دیگر توسط برنامه تمرکز دانش آموزان، که با بیش از 300 موسسه در سراسر جهان کار می کند، به چالش کشیدند و برنده جایزه 30 هزار دلار از تجهیزات Sony برای مدرسه یا موسسه خود را به پاداش می دهند.

جوایز:
عکاس سال – $ 25،000 (دلار) / تجهیزات تصویربرداری دیجیتال سونی / شامل نمایشگاه در Somerset House، لندن

برندگان رده – پروازهای و اقامت در مراسم اعطای جوایز در لندن / تجهیزات تصویربرداری دیجیتال سونی / انتشار در کتاب برندگان / شامل نمایشگاه در سامرست خانه، لندن

فینالیست ها – بلیط مراسم جوایز / انتشار در کتاب برندگان / شامل نمایشگاه در سامرست خانه، لندن

فهرست کوتاه – نمایشگاه دیجیتال در سامرست خانه، لندن

شایستگی:
همه

حقوق کپی رایت و حقوق استفاده:
سازمان عکاسی جهانی، شما، نویسنده تصویر را به رسمیت می شناسد، مالکیت کامل حق چاپ در هر ورودی را حفظ می کند.

همه ورودی ها می دانند که هر تصویری که در رقابت ها ارائه می شود ممکن است توسط سازمان عکاسی جهانی و همکاران رویداد آن برای اهداف بازاریابی و تبلیغاتی شما نویسنده و این رویداد تنها حداکثر سه سال پس از مراسم اعطای جوایز در آوریل 2018

تم مسابقه :
لنداسکیپ معماری مفهومی طبیعت پرتره ورزشی چند دسته

 

مهلت تحویل: 4 ژانویه 2018
هزینه ورودی: رایگان

سای فراخوان : worldphoto

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا