فراخوانفراخوان هنری

فراخوان نمایشگاه گالری Seenesthesia

گالری Seenesthesia در لیسبون پرتغال برگزار می کند. لطفا در آثار خود مفاهیم سپیده دم، آغاز و گشایش، جوانه زدن و انتظار را بررسی کنید. لازم نیست آثار را به معنای واقعی کلمه در این زمینه ها انجام دهید – حتی کارهای انتزاعی نیز مناسب هستند، به شرطی که تداعی های مربوطه را در شما و بیننده برانگیزند. آثاری می توانند شرکت کنند که قبلا منتشر و به نمایش گذاشته شده و یا به تازگی ایجاد شده، ضرب شده (مینت شده) و یا ضرب نشده است.

جایزه “در میان همه دیده می شود” وجود دارد که در آن برندگان یک مقاله شخصی در موردشان، قرار گرفتن در معرض دید بین المللی، تمام لینک های رسانه های اجتماعی، فرصتی برای فروش آثار خود خواهند داشت، علاوه بر این، اثر هنری آنها به چهره افراد تبدیل می شود. نمایشگاه آینده همچنین سه برنده دیگر وجود دارد با تمام امتیازات مشابه، اما بدون مقاله شخصی، اختصاص داده شده به آنها.

اگر به عنوان برنده انتخاب نشدید، نگران نباشید! تمامی شرکت‌کنندگانی که به‌عنوان خالق هنرهای باکیفیت و مطابق با موضوع در نظر گرفته می‌شوند، با یک پیوند به NFT یا وب‌سایت شخصی خود، فضای خود را در نمایشگاه خواهند داشت.

برای شرکت در اولین نمایشگاه ما، هزینه درخواستی به 3 دلار برای 2 اثر یا 4 دلار برای 3 اثر کاهش می یابد! برای دریافت جزئیات بیشتر لینک را دنبال کنید. منتظر آثار هنری شما هستیم =)

آخرین مهلت ارسال: 30 نوامبر 2023، ساعت 23:59 (UTC +0). (۹ آذر ۱۴۰۲)

شروع نمایشگاه: 20 دسامبر 2023.

شرکت در این نمایشگاه برای همه هنرمندانی که از هر رسانه ای استفاده می کنند باز است – این جشن هنر است، ما از همه استقبال می کنیم! چه با قلم موها روی بوم نقاشی کنید، چه با هنر دیجیتال کار کنید یا با هوش مصنوعی همکاری کنید، از شما دعوت می شود که شرکت کنید.

ما قطعات متحرک و گیف را نمی پذیریم – شاید برای یک فراخوان آزاد دیگر چنین باشد. فقط برای مقایسه بیشتر آثار هنری ارسال شده.

تمامی هنرمندان 18 سال به بالا می توانند آثار خود را ارسال کنند. اگر زیر 18 سال هستید و می خواهید شرکت کنید، لطفاً از نمایندگان خود بخواهید فرم را پر کنند و مطمئن شوند که مطابق با قوانین کشور شما است، به خصوص اگر می خواهید هنر خود را بفروشید.

تمامی فروش ها فقط بین هنرمند و خریدار انجام می شود. گالری هنری Seenesthesia مسئولیتی در قبال فروش آثار هنری ندارد و هیچ هزینه یا کمیسیونی برای آن دریافت نمی کند.

یک هنرمند می تواند حداکثر 6 اثر ارسال کند. برای ارسال بیش از 3 مورد، 2 بار از فرم های ارسال استفاده کنید. لطفاً توجه داشته باشید که برنامه های بیشتر پیروزی شما را تضمین نمی کند.

اگر Paypal در کشور شما وجود ندارد، بنابراین نمی‌توانید در وب‌سایت پرداخت کنید، می‌توانید از طریق gallery@seenesthesia.com با ما تماس بگیرید و با استفاده از انتقال رمزنگاری USDT توسط BEP-20 در حالت دستی درخواست و پرداخت کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد خدمات متعددی به هنرمندان و علاقه مندان ارائه می دهد از جمله کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. در صورت تمایل می‌توانید از این خدمات ما استفاده کنید. تنها کافیست به ما ایمیل (fardmagazine@gmail.com) بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

در صورتی که تمایل دارید از فعالیت رایگان سایت ما حمایت کنید می توانید از طریق لینک حمایت مالی هر مبلغی که می خواهید واریز کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا