دیزاینفراخوان

فراخوان طراحی پارچه SAKURA

پروژه مد مجموعهSAKURA  مجدداً طراحی فشن 2021  مجموعه خود را  به عنوان یک مسابقه بین المللی راه اندازی کرد که برای دانشجویان طراحی مد یا طراحان غیرحرفه ای از تمام نقاط جهان باز است.

ماموریت این جوایز این است که صنایع سنتی ژاپنی و طراحان جوان را برای ایجاد ایده های جدید برای آینده به هم متصل کند.

از سال 2012 تا 2019 ، جوایز طراحی تحت عنوان “ژاپن” عمدتا برای دانشجویان مد در آسیا برگزار شد و این جوایز 38 جایزه بزرگ به همراه داشت. از سال 2020 ، سازمان دهندگان یک ماده ژاپنی خاص را به عنوان موضوع مورد نظر انتخاب کردند و جوایز طراحی مد SAKURA COLLECTION به عنوان یک مسابقه آنلاین بین المللی بدون مرز دوباره متولد شد. موضوع امسال این است: پارچه Futakoshi Chirimen (Hitta Crepe).

چیریمن یکی از پارچه های سنتی ژاپنی در دوره ادو است که با پود محکم تری از تار بافته می شود.

شرایط ارسال:

لطفاً یک جفت از زوج های مورد علاقه خود مانند “برادران و خواهران” ، “والدین و فرزندان” ، “بچه ها و حیوانات خانگی” و غیره را طوری طراحی کنید که با قطعه ای از “لباس بچه ها” با فرض ارتفاع 140 سانتی متر مطابقت داشته باشد.

می توان با ترکیب Futakoshi Chirimen و مواد دیگر تهیه شده توسط خودتان (به عنوان مثال مواد Futakoshi Chirimen + تهیه شده توسط خودتان) ، یا با ترکیب چند نوع Futakoshi Chirimen طراحی کرد. اگر از ترکیبی با مواد دیگری که تهیه کرده اید استفاده می کنید ، لطفاً مواد (های) مورد استفاده را مشخص کنید. لطفاً طول مورد نیاز Futakoshi Chirimen را برای کار مشخص کنید.

شما همچنین باید یک نمونه کار خلاصه از خلاقیت های گذشته را ارسال کنید.

لطفاً مدارک درخواست را به زبان ژاپنی یا انگلیسی تهیه کنید. آثار متعددی را می توان ارسال کرد.

جایزه

سازندگان بهترین طرح ها حق فروش آثار خود را در سیستم نیمه سفارشی SAKURA COLLECTION و همچنین مشارکت در پروژه همکاری با شرکت های حامی خواهند داشت.

شرکت در این رقابت رایگان است.

آخرین مهلت ثبت نام: 10 اکتبر 2021 ( 18 مهر 1400)

چه کسی می تواند شرکت کند؟

این مسابقه برای دانشجویان طراحی مد یا طراحان غیرحرفه ای در سراسر جهان آزاد است. برنامه های گروهی نیز امکان پذیر است.

وب سایت مسابقه

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. تنها کافیست به ما ایمیل بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا