فراخوانفراخوان عکاسی

فراخوان مسابقه عکس “فضاهای متروکه” PRAXIS 2018

مسابقه عکس “فضاهای متروکه” با تمرکز بر مناطق باستانی، محروم و متروکه این رویداد را با طرح پرسش هایی همچون، چه کسانی در اینجا زندگی می کردند و کار می کردند؟ زندگی آنها چطور بوده؟ داستان های آنها چیست؟ در این فضاها چه اتفاقی افتاده است؟ برگزار میکند.

 

راهنماهای ارائه
پذیرش
30 عکس به انتخاب هیئت داوران برای نمایش در گالری Praxis  انتخاب خواهد شد. ده روز پس از مهلت ثبت نام عکاسان از انتخاب خود مطلع خواهند شد . دستورالعمل های ارسال آنلاین آثار هنری hi-res برای نمایشگاه در اطلاعیه پذیرش ایمیل گنجانده شده است. عکسهای پذیرفته شده در آن زمان بر روی صفحه نمایشگاه وب سایت Praxis ارسال می شود. همه افراد باید 18 سال یا بیشتر داشته باشند. ممکن است تصاویر ارسال شده در سال گذشته در گالری پراکسیس نمایش داده نشود.

جوایز
انتخاب جورج و دو جایزه معتبر توسط هیئت منصفه انتخاب خواهد شد و در نمایشگاه گالری، کاتالوگ نمایشگاه و گالری آنلاین برجسته خواهد شد. برندگان جایزه یک کاتالوگ نمایشگاه رایگان دریافت خواهند کرد. برنده انتخاب جورنر در (و دریافت یک کپی از مجله) مجله بررسی سالانه Praxis گالری برجسته خواهد شد. جایزه Directors Choice به هنرمند با قوی ترین مجموعه تصاویر ارائه شده و کارها در praxisgallery.com  به نمایش گذاشته می شود.

فرمت ارائه دیجیتال
ارسال ها به صورت فایل های دیجیتالی از طریق فرم ارسال آنلاین ما پذیرفته می شوند. لطفا فایل های خود را به صورت زیر تهیه کنید:

(الف) فرمت فایل. تصاویر باید ذخیره شوند و به صورت Jpegs ارسال شوند.

(ب) اندازه تصویر. تصاویر باید 72 (dpi) نقطه در اینچ باشد. تصویر باید با طول 1024 پیکسل یا کمتر باشد. تصاویر باید 4 مگابایت یا کمتر باشد.

(c) نام پرونده. نام فایل تصویر به شرح زیر است: ImageTitle_by_FirstName_LastName. مثال: MyPhoto_by_Amy_Johnson.jpg.

(د) لطفا با هر گونه سوابق قالب بندی دیجیتالی در info@praxisgallery.com تماس بگیرید

نمایشگاه چاپ
گالری Praxis ارائه می دهد چاپ رایگان، پاسپارتو رایگان و فریم رایگان برای همه هنرمندان نمایشگاه. عکاسان انتخابی دستورالعمل هایی را برای آپلود فایل های hi-res به سایت ارسالی ما دریافت خواهند کرد. تکنسین چاپ Praxis بیش از 30 سال تجربه چاپ سفارشی هنرهای زیبا دارند. تصاویر بر روی چاپگر پرینتر Epson P5000 ما در مقاله عکاسی هنری زیبا در مقابل حق بیمه چاپ می شود.

قاب نمایش و اندازه چاپ
Praxis ویژگی های کیفیت موزه ” 22 در  ” 22 اینچ سیاه فریم است. عکاسان انتخابی خواسته خواهند شد یکی از چهار استاندارد سفیدپوست استاندارد ما را انتخاب کنند: a) 12″ x 12″ (b) 11″ x 16″ (c) 12.8 x 16 (d) 9″ x 16. عکاسان انتخابی دستورالعمل های خود را با اطلاعیه پذیرش در مورد اندازه گیری و ارائه فایل تصویری با کیفیت بالا برای نمایشگاه در نمایشگاه.

آثار منتخب ۱۷ فوریه – ۱۷ مارس ۲۰۱۸ در گالری Praxis به نمایش در خواهد آمد.

هزینه ورود: هزینه پنج عکس اول ۳۵ دلار و ۵ دلار برای هر عکس اضافی
هزینه تحویل برای ورودی 35.00 دلار برای اولین بار 5 عکس 5.00 دلار برای هر تصویر تا 10 است. پرداخت از طریق سایت ارسال آنلاین ایمن پذیرفته می شود. پرداخت ممکن است با کارت اعتباری یا بدهی انجام شود. هزینه ورود برای ارسال غیر قابل استرداد است.

مهلت ارسال درخواست: ۲۹ ژانویه ۲۰۱۸ (۹ بهمن ۹۶)

سایت فراخوان : praxisgallery

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا