فراخوانفراخوان گرافیک

فراخوان رقابت پوستر برای آینده Poster for Tomorrow 2018

دهمین دوره از رقابت طراحی پوستر با موضوع سیاره ای برای فردا با تمرکز بر آنچه در محیط اطراف بر آینده ما تاثیرگذار است، برگزار میشود.

همانطور که در سال های گذشته، ۱۰۰ پوستر برتر بخشی از یک نمایشگاه بین المللی شدند، این بار قرار است در تاریخ ۱۶ سپتامبر ۲۰۱۸، در روز بین المللی حفاظت از لایه اوزون، این نمایشگاه افتتاح شود.

در حال حاضر در دهمین و آخرین سال (در شکل فعلی آن) پوستر برای فردا مسابقه – مضمون: سیاره برای فردا، در سال 2018 شروع به کار کرده.

موضوع امسال محیط زیست است که بر تمام آینده ما تاثیر می گذاردو

مسابقه پوستر برای فردا 2018 برای طرح های پوستر قبلا منتشر نشده در قالب پرتره (عمودی) باز است و طراحان تشویق می شوند که خود را به صورت آزاد در زبان مادری خود بیان کنند.

برای تشدید تعهد سازماندهی به مسائل در قلب مسابقه، به جای جلوگیری از تعداد بیشتری از مطالب برای مسابقه، در این سال هر شرکت کننده قادر خواهد بود حداکثر 3 طرح را وارد کند.

پوستر برای فردا یک پروژه 4 انجمن فردا است – یک سازمان مستقل و غیر انتفاعی است که هدف آن تشویق مردم، هم در داخل و هم در خارج از جامعه طراحی، برای ایجاد پوستر برای تحریک بحث در مورد موضوعاتی است که همه ما را تحت تاثیر قرار می دهد.

شرکت در این رویداد هزینه ای ندارد.

مهلت ثبت نام: ۱۰ می ۲۰۱۸ (۲۰ اردیبهشت ۹۷)

سایت فراخوان : posterfortomorrow

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا