فراخوانفراخوان هنری

گرنت هنری Pollock-Krasner

توضیح مختصر: این رویداد توسط بنیاد Pollock-Krasner برگزار می شود. هدف این بنیاد تامین مالی هنرمدان هنرهای تجسمی برای خلق آثار نو است.

این فراخوان مختص نقاشان، مجسمه سازان و هنرمندانی که با کاغذ کار می کنند (شامل چاپ) است.

گرنت ها برای یک دوره زمانی یک ساله در نظر گرفته شده است. این بنیاد هزینه‌های مربوط به کار حرفه‌ای هنرمند و هزینه‌های شخصی او را بررسی می‌کند و تا سقف 30000 دلار کمک هزینه در نظر می گیرد که مبلغ آن با توجه به شرایط فردی هنرمند تعیین می شود.

سابقه ی نمایشگاه های هنرمند در نظر گرفته خواهد شد. هنرمندان باید به صورت فعالانه آثار فعلی خود را در مکان های هنری به نمایش بگذارند.

هنرمندان باید کاور لتر، اپلیکیشن و آثار کنونی خود را ارسال کنند همچنین در ادامه ممکن است اطلاعات بیشتری از شما خواسته شود.

این فرایند می تواند نه ماه تا یک سال طول بکشد.

هزینه ثبت نام:

رایگان

چه کسی می تواند شرکت کند؟

شرکت در این رقابت برای نقاشان، مجسمه سازان و هنرمندانی که با کاغذ کار می کنند (شامل چاپ)، آزاد است.

آخرین مهلت ثبت نام:

این فراخوان مهلتی ندارد و در جریان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. در صورت تمایل می‌توانید از این خدمات ما استفاده کنید. تنها کافیست به ما ایمیل (fardmagazine@gmail.com) بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

در صورتی که تمایل دارید از فعالیت رایگان سایت ما حمایت کنید می توانید از طریق لینک حمایت مالی هر مبلغی که می خواهید واریز نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا