فراخوانفراخوان فیلم

فراخوان مسابقه انیمیشن Pictoplasma Berlin 2025

فراخوان “Pictoplasma Berlin 2025” برای ارسال انیمیشن‌ها جهت نمایش‌های بین‌المللی “Characters In Motion” اعلام شده است.

کاراکترهای برجسته در انیمیشن، روایت، تصاویر موسیقی، کارهای تجربی یا گرافیک‌های حرکتی از هر نقطه جهان پذیرفته می‌شوند.

همه فیلم‌های کوتاه انیمیشنی (تجربی، روایتی، غیر روایتی، سفارشی یا دانشجویی) برای انتخاب بیست و یکمین فستیوال Pictoplasma که قرار است در ماه مه 2025 در برلین برگزار شود، در نظر گرفته خواهند شد.

فستیوال Pictoplasma آخرین روندها در طراحی کاراکتر و هنر را به نمایش می‌گذارد، نمایش‌های برش‌خورده انیمیشن‌های جدید را به پرده بزرگ می‌آورد و نمایشگاه‌های متعددی در سراسر شهر همه را دعوت به تجربه آثار اصلی و مهارت‌های برجسته کاراکتر می‌کند.

نمایش‌های “Characters in Motion” یک نمای کلی از انیمیشن‌های بین‌المللی، فیلم‌های کوتاه، گرافیک‌های حرکتی و کارهای تجربی را ارائه می‌دهد و بر تصاویر و روایت‌های کاراکتر محور شیک و تازه تمرکز دارد.

Pictoplasma Berlin 2025 برای تاریخ 7 تا 11 مه 2025 برنامه‌ریزی شده است.

Pictoplasma برجسته‌ترین پلتفرم جهان برای طراحی کاراکتر معاصر و هنر است. این پروژه به پیشبرد بحث‌های بین‌رشته‌ای، توسعه و ترویج یک زبان بصری جدید از تصویرگری تا انیمیشن، بازی تا طراحی تعاملی، شهری تا هنرهای گرافیکی کمک می‌کند.

از زمان تأسیس در سال 2004، هر بهار Pictoplasma برلین را به نقطه ملاقات بین‌المللی برای صحنه‌ای متنوع از هنرمندان و خلاقان تبدیل می‌کند که چهره فرهنگ بصری فردا را شکل می‌دهند.

بدون هزینه ورودی! ورود رایگان است.

آخرین مهلت ثبت نام: 1 فبریه 2025 (13 بهمن 1403)

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت برگزارکننده‌ی فراخوان مراجعه کنید.

گروه نگاه فرد فراخوان‌های هنری مناسب هنرمندان ایرانی را، از سراسر جهان گرده آوری، ترجمه و به صورت رایگان بازنشر می‌دهد.
افزون بر موارد فوق خدمات دیگری نظیر ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو، انجام مراحل ثبت نام و پرداخت ارزی با دریافت هزینه در گروه ما ارائه می‌شود. در صورت تمایل از طریق آدرس ایمیل (fardmagazine@gmail.com) با ما در تماس باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا