فراخوانفراخوان عکاسی

فراخوان رقابت بزرگ عکاسی 2018

رقابت Photography Grant یک رویداد بین المللی است که توسط مجله عکاسی برگزار می شود.

این رقابت پلت فرمی است که به شما امکان تجربه و وارد شدن به جهان عکاسی حرفه ای را می دهد. هنرمندان این فرصت را دارند تا شغل خود را پیش ببرند و توسط گالری های هنری، مربیان، رسانه ها و نهادهای فرهنگی سراسر جهان شناخته شوند.

بخش های مسابقه:

بدن، آب و هوا، زندگی روزانه، تجربی و شهری.

بدن
بدن یک دسته ای که بسیار به انسان نزدیک است، با جسارت و زندگی معنوی او. شکل انسان، پیچیدگی باورنکردنی را نشان می دهد که باعث می شود تا موضوعات عکاسی آن تقریبا نامحدود باشد. ما با عکسبرداری از مردم می توانیم چهره های مختلف خود را نشان بدهیم. زیبایی، زشتی، صداقت، سادگی و پیچیدگی در همان زمان. در این گروه ما عکس ها، اعمال، عکس ها را نشان می دهیم که بدن را به عنوان ابزار کار و ورزش و همچنین بدن انسان به عنوان موضوع روانکاوی، پرتره پذیرش، تحمل، نفرت، عشق و تمام طیف احساسات پیدا می کند.

آب و هوا
توانایی گرفتن تغییرات آب و هوایی در یک روش اصلی و جالب، یک مهارت غیرمعمول است. سیاره ما دائما در حال تغییر است این تغییرات، از یک طرف، طبیعی هستند و از سوی دیگر، ناشی از فعالیت انسان است. در این دسته بندی، ما بر طرفهای خوب و بد این تغییرات تمرکز می کنیم. چالش هایی که مردم در مواجهه با آلودگی محیط زیست و آب و هوای خشونت بار روبرو هستند. تمدن، توسعه، شهر، فن آوری و طبیعت.

زندگی روزمره
زندگی روزمره در لنز دوربین یک دسته بسیار جالب است. سفر انسان شناسی از طریق فرهنگ هایی که بر روی زمین زندگی می کنند. مرد و داستان او. مبارزات روزمره بشریت. شادی، غم و اندوه، بیماری، ادای سوگند، تعارض، تعطیلات، کار، خانه. توانایی متوقف کردن این حوادث در فریم بسیار ارزشمند است. تقریبی از تاریخ بشر، گروه های اجتماعی و روابط آنها در زمینه دنیای در حال تغییر.

تجربی
دسته ای که ما برای رویکرد نوآورانه به عکاسی نگاه خواهیم کرد، جایی که روند و مسیرهای جدیدی را در هنر ایجاد خواهیم کرد. اگر شما یک فرد خلاق هستید که دوست دارد با تکنولوژی مدرن و تکنیک های عکاسی سنتی آزمایش کند، این دسته برای شما مناسب است. از تخیل خود برای تحقق چشم انداز خود استفاده کنید. چه چیزی شمارش می شود، اصالت و رویکرد تازه به مضامین سنتی و همچنین کشف موارد جدید است.

شهری
دسته ای که تمام جنبه های زندگی در شهر را پوشش می دهد. عکاسی خیابانی چشم انداز شهری، معماری، رویدادهای مهم و مردم شهر را نشان می دهد. این محیط واقعی زندگی انسان را ارائه می دهد. نشان می دهد که از آن مرد می آید، جایی که او می رود، و چگونه او را از طریق منشأ شلوغی شهری می بیند. در اینجا شما می توانید توسعه شهرها، گسترش آن به مناطق جدید، نشان دادن پیشرفت تکنولوژیکی سال ها، روند شهرسازی و جهانی شدن را نشان دهید.

الزامات کاربرد

– حداکثر 10 تصویر در یک پروژه
– متقاضی می تواند تنها 1 پروژه را ارسال نماید
– شرح پروژه خود را با حداقل پنجاه (50) کلمه به زبان انگلیسی
– فایل ها باید به صورت JPG با 1100 پیکسل عرض باشند
– علامت ها، مرزها یا امضاهای ورودی شما مجاز نیست.

رقابت Photography Grant برای حمایت از طرح بصری هنرمند ۱۰۰۰ دلار در سال به متقاضیان با ایده عکاسی الهام بخش پرداخت می کند.

جوایز:
– ۱۰۰۰ دلار
– تمام فینالیست ها گواهینامه ی موفقیت را دریافت خواهند کرد.

برندگان در تاریخ October ۲۱, ۲۰۱۸  اعلام می شودند. برابر با 29 مهر 1397

مهلت ارسال آثار: ۳۱ آگوست ۲۰۱۸ (۹ شهریور ۹۷)

شرکت در این رویداد رایگان می باشد.

سایت فراخوان : grant.photogrvphy.com

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا