فراخوانفراخوان گرافیک

مسابقه طراحی دانشجویی PAVE 2021

مسابقه طراحی دانشجویان مشارکت برنامه ریزی و آموزش بصری (PAVE) ، که در حال حاضر در بیست و هفتمین سال خود است ، فراخوان عمومی خود را اعلام می کند.

مسابقه طراحی دانشجویی PAVE تجربه طراحی “دنیای واقعی” را برای دانش آموزان سطح کالج که علاقه مند به دنبال کردن مشاغل در صنعت طراحی خرده فروشی هستند ، ترویج می کند.

از فضاهای بزرگ در مقیاس عمومی (پارک ها) تا ورودیهای کوچکتر در پیاده روها و خیابانها (سرپناه های غذاخوری/نشیمن در فضای باز، هنرهای خیابانی، کتابخانه های خیابان محله ای و خم شدن مبلمان) ، و همچنین رویدادهای بداهه در خیابان ها (تئاتر/نمایش)، ما می توانیم همه را به برخورد با این مکان های خاص و به اشتراک گذاشتن این تجربیات به صورت جداگانه یا جمعی ربط دهیم.

این نوع فضاها لحظات مشترکی دارند – احساس جشن ، کمک به جامعه ، تجربیات تعاملی و عناصر بالقوه شگفتی.

یک فرصت واقعی برای خلاقیت در مکان یابی فضایی با زمینه خرده فروشی وجود دارد که به بازگرداندن حس ارتباط کمک می کند. دانشجویان درگیر در برنامه ریزی خرده فروشی، هویت بصری مرچندایز، طراحی داخلی، برندینگ و برنامه های مشابه تشویق می شوند تا در طراحی یک مداخله/ایده در مقیاس کوچک که می تواند در هر موقعیت جامعه محور (پیاده رو ، خیابان، میدان، فضای عمومی باز و غیره) باشد، مشارکت داشته باشند.

دانشجویان جنبه های خرده فروشی، مقیاس پذیری، اهمیت، فناوری، دسترسی و پایداری را کشف کرده و به آن می پردازند.

شرایط ارسال:

پروژه شما باید (1) صفحه پرزند  24 اینچی در 36 اینچی افقی ارائه شده در قالب PDF باشد.

برای اطلاعات بیشتر لطفاً به وب سایت رسمی مراجعه کنید.

جایزه

جوایز شامل کمک های مالی به دانشجویان است و برندگان حتی ممکن است طرح های آنها را زنده کنند. به 5 مفهوم برتر هرکدام 1000 دلار جایزه تعلق می گیرد.

شرکت در این رقابت رایگان است.

آخرین مهلت ثبت نام: 5 نوامبر 2021 (14 آبان 1400)

چه کسی می تواند شرکت کند؟

این مسابقه بین المللی سالانه منحصراً برای دانشجویان کارشناسی و کارشناسی ارشد که در برنامه ریزی خرده فروشی ، طراحی ، هویت بصری مرچندایز ، برندینگ و برنامه های مشابه مشارکت دارند، آزاد است. دانشجویان می توانند به صورت تیمی کار نکنند. پروژه ها باید به صورت جداگانه تکمیل شوند.

وب سایت مسابقه

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. تنها کافیست به ما ایمیل بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا