فراخوانفراخوان عکاسی

هشتمین دورۀ جایزۀ عکس پاسپارتو – رُم Passepartout Photo Prize

مرکز هنری وارکو از علاقه‌مندان برای شرکت در جایزۀ عکاسی پاسپارتو – رقابت عکاسی که هدف از پیدایش آن ارتقا و معرفی هرچه بیشتر عکاسان نوظهور است – دعوت به‌عمل می‌آورد.

جایزۀ عکس پاسپارتو رقابتی است با موضوع آزاد و عکس‌ها در هر سبک هنری، اندازه و تکنیکی (دیجیتال، فیلم و پروسه‌های تجربی، کلاژ دیجیتال و گونه‌های دیگر میکس‌مدیا) در این رقابت پذیرفته می‌شوند. همچنین عکس‌هایی که در پروسۀ تولید آن‌ها از هوش‌مصنوعی بهره گرفته شده باشد نیز اجازۀ شرکت در این رقابت را دارند.

هدف جایزۀ عکس پاسپارتو حمایت از پرورش عکاسانِ بااستعداد سراسر جهان از طریق اهدای جایزۀ نقدیِ سالانۀ 1000 یورویی، برگزاری نمایشگاه در یک گالری هنری معتبر در قلب رُم، انتشار در مجلاتِ همیارِ این جایزه و ارائه فرصت‌های دیگر برای معرفی عکاسان نوظهور در عرصۀ بین‌المللی است.

آنچه این رقابت را منحصربه‌فرد می‌کند ارتباط و همکاری سازمان‌دهندگان آن با طیف گسترده‌ای از خبرگان و حرفه‌ای‌هایِ صنعت عکاسی و هنرمعاصر است. هیئت داوران این رقابت ترکیبی از عکاسانِ، سردبیران، گالری‌داران، کیوریتورها و مدرسانی هستند که باعث اعمال سلیقه‌ها و دیدگاه‌های گوناگون در روند انتخاب آثار می‌شوند.

ثبت‌نام در این رقابت برای عکاسان سراسر جهان بدون هیچ محدودیت سنی آزاد است. این رقابت حامی رویکردهای نوآورانه و بااصالت به عکاسی و پذیرای بکارگیریِ گونه‌های متنوعِ بیان هنری در عکاسی نظیر، و نه تنها محدود به، تجربه‌گرایی و تلفیق ژانرهایِ گوناگون است.

نمایشگاه سالانۀ این رویداد در پاییز 2024 در گالری 28 پیازا‌ دِ پیِرتا در رُم ایتالیا برگزار خواهد شد. در این نمایش گروهی آثار منتخب از برندگان جایزۀ عکسس پاسپارتو و برندگان جایزۀ نمایشگاهی حضور خواهند داشت.

هزینۀ ورد به هشتمین رقابت عکس پاسپارتو:

 هزینۀ ثبت‌نام زودهنگام 20 یورو برای 3 عکس است. علاقه‌مندان همچنین می‌توانند حداکثر تا 10 عکس را با پرداخت 4 یورو به ازای هر اثر در رقابت شرکت دهند.

پس از 18 ژانویه 2024 (28 دی 1403) هزینۀ ثبت‌نام 25 یورو خواهد بود.

آخرین مهلت ثبت‌نام: 4 آوریل 2024 (16 فروردین 1403)

تاریخ موردانتظار اعلام نتایج: بهار 2024

برای اطلاعات بیشتر به سایت رسمی فراخوان بروید.

گروه مجله نگاه فرد خدمات متعددی به هنرمندان و علاقه مندان ارائه می دهد از جمله کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. در صورت تمایل می‌توانید از این خدمات ما استفاده کنید. تنها کافیست به ما ایمیل (fardmagazine@gmail.com) بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا