بورسیه و اقامتفراخوان

فراخوان اقامت نویسندگی آرژانتین MALBA

موزه هنر آمریکای لاتین MALBA در بوئنوس آیرس، فراخوان سال 2024 را برای اقامتگاه نویسندگان سازماندهی شده توسط بخش ادبیات خود اعلام می کند. برنامه اقامت برای نویسندگان خارجی در نظر گرفته شده است و این فرصت را به آنها ارائه می دهد

به عنوان بخشی از پیشرفت حرفه ای و هنری خود، 5 هفته در بوئنوس آیرس بمانند.

بخش REM نه تنها از طریق کار و حضور نویسندگان و متخصصان معتبر مقیم کشور، بلکه از طریق فعالیت‌ها و رویدادهای سالانه که بر روی برنامه اقامت به عنوان اصلی‌ترین برنامه خود حساب می‌کنند، به‌عنوان یک انجمن گفتگو و آفرینش ادبی، مسائل جغرافیایی و سیاسی است. عامل مدیریت و ارتقاء

این اقامت به مدت 5 هفته در بوئنوس آیرس، آرژانتین برنامه ریزی شده است. کمک هزینه ای برای نویسندگان خارجی وجود دارد که به آنها فرصت اقامت 5 هفته در بوئنوس آیرس را به عنوان بخشی از پیشرفت حرفه ای و هنری خود می دهد.

مزایای اقامت:

بلیط هواپیما از و به شهر خود

آپارتمانی برای توسعه فعالیت های خود در طول اقامت

یک کمک هزینه 500 دلاری برای کمک به هزینه های مختلف در طول مدت برنامه (5 هفته) در نظر گرفته شده است.

شرکت کنندگان دعوت شده دو رویارویی با عموم مردم (سخنرانی، مصاحبه) به عنوان بخشی از فعالیت های اقامتی خود خواهند داشت.

موزه MALBA از هر یک از ساکنان دعوت می کند تا یک متن کوتاه (1000 کلمه) را که می تواند در وب سایت MALBA منتشر شود، تهیه کند.

بخش ادبیات MALBA  برای شرکت‌کنندگان برنامه‌ای از فعالیت‌ها با شخصیت‌ها و مؤسسات محلی ترتیب می‌دهد و شرکت‌کنندگان را قادر می‌سازد تا فعالیت‌های فرهنگی در شهر را بشناسند. شرکت اختیاری است.

شرایط متقاضی:

نویسندگانی که مایل به درخواست هستند باید حداقل سه کتاب منتشر شده (رمان، داستان کوتاه، شعر، ادبیات کودکان، ادبی غیرداستانی) داشته باشند.

مقالات دانشگاهی و آثار خود منتشر شده ترتیب اثر داده نخواهد شد.

اگر شرکت کننده اسپانیایی زبان نیست، بهتر است (اما نه شرط انحصاری) که نویسنده آثار ترجمه شده به اسپانیایی داشته باشد.

نویسنده مقیم متعهد است که زمان خود را در بوینس آیرس به کار بر روی یک نسخه خطی اختصاص دهد. او باید یک انگیزه نامه ارائه کند و یک برنامه مختصر و مشخص برای انجام در طول اقامت ارائه دهد.

یک پانل متخصص سالانه شرکت کنندگان در REM را انتخاب می کند.

نویسندگان آرژانتینی مقیم کشورهای دیگر از انتخاب حذف می شوند.

مهم است که متقاضیان بتوانند به طور مستقل کار کنند و به طور مستقل در شهر فعالیت کنند.

درخواست آنلاین با مهلت 8 دسامبر 2023 است. فقط برنامه های کاربردی به زبان اسپانیایی یا انگلیسی پذیرفته می شود. یک هیئت داوران تخصصی درخواست هایی را که در لیست کوتاه برای کمک هزینه انتخاب شده اند بررسی می کند.

شرکت در مسابقه رایگان است.

مهلت ثبت نام:

8 دسامبر 2023 (۱۷ آذر ۱۴۰۲)

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد خدمات متعددی به هنرمندان و علاقه مندان ارائه می دهد از جمله کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. در صورت تمایل می‌توانید از این خدمات ما استفاده کنید. تنها کافیست به ما ایمیل (fardmagazine@gmail.com) بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

در صورتی که تمایل دارید از فعالیت رایگان سایت ما حمایت کنید می توانید از طریق لینک حمایت مالی هر مبلغی که می خواهید واریز کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا