فراخوانفراخوان عکاسیفراخوان فیلم

فراخوان عکس و ویدیو LoosenArt 2024

این رقابت توسط Loosenart در رم ایتالیا برگزار می شود.

آثار پذیرفته شده: عکاسی، دیجیتال دیزاین، ویدیو

موضوع این سری نمایشگاه «الهام از اسطوره ها» است.

از دوران کلاسیک تا دوران معاصر و در طول تمام تاریخ هنر، اسطوره‌شناسی الهام بخش هنرمندان در به تصویرکشیدن ارزش‌های اخلاقی و اخلاقی عالمی بوده. این ارزش‌ها از دوران باستان همراه با توسعه تمدن‌ها بوده‌اند.

این داستان‌ها درباره قهرمانان، پریان دریایی، نیمف‌ها، هیولاها و موجوداتی هستند که از تغییر جان سالم به در برده اند و ترس‌ها و امیدهای انسانی را نمایان می‌سازند و به صفحات کتاب‌ها و افسانه‌هایی که از پدر به فرزند منتقل شده‌اند زندگی می‌بخشند. این داستان‌ها رویدادهای تاریخی و طبیعی ناشناختانه را توضیح می دهند ، رازهایی از ناشناخته ی شب، تاریکی و سکوت.

به لطف داستان‌های اساطیری می‌توانیم معانی عمیق طبیعت، رفتار، زندگی اجتماعی و روان انسان را درک کنیم، که به ما کمک می‌کند فراموش نکنیم که کی هستیم.

نمایشگاه گروهی در شهر رم در جولای ۲۰۲۴ برگزار خواهد شد.

شما می توانید یک تا سه اثر ارسال کنید.

این رقابت برای تمام هنرمندانی است که تحت تاثیر داستان های افسانه ای، فیگورها و کاراکترها هستند. و همچنین به کسانی که با رویکردی مستند، دیدگاهی مردم‌شناختی-فرهنگی به سنت ها می نگرند.

چه کسی می تواند شرکت کند؟

تمامی علاقه مندان مجاز به شرکت در این رقابت هستند.

هزینه ثبت نام:

رایگان

آخرین مهلت:

  17  اپریل 2024 ( 29 فروردین 1403)

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد خدمات متعددی به هنرمندان و علاقه مندان ارائه می دهد از جمله کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. در صورت تمایل می‌توانید از این خدمات ما استفاده کنید. تنها کافیست به ما ایمیل (fardmagazine@gmail.com) بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا