بورسیه و اقامتفراخوان

اقامت هنری در پرتغال INSTITUTO

اقامت هنری INSTITUTO میزبان اقامتگاه های هنرمندان، معماران و محققانی است که به دنبال فرصتی برای زندگی و کار در پورتو برای مدت حداکثر 3 ماه هستند. از پایگاه INSTITUTO در مرکز شهر تاریخی، هنرمندان مقیم می توانند قبل از ارائه کار خود در یک رویداد عمومی، ایده ها و پروژه ها را توسعه دهند و از محیط بین رشته ای INSTITUTO بهره مند شوند. همچنین تشویق می شوند تا با دیگر هنرمندان، سازمان ها، دانشجویان و متخصصان در شهر پورتو همکاری کنند. ما می‌توانیم میزبان یک هنرمند در یک زمان، یا یک تیم کوچک، در یک استودیوی کاملاً مجهز با دسترسی مستقل باشیم.

بروشور اقامت را از اینجا دانلود کنید (PDF)

ما درخواست‌های سلف فاند را می‌پذیریم. ما همچنین با درخواست های کمک هزینه پیشنهادی توسط کاندیداها پشتیبانی می کنیم. ما از متقاضیان می خواهیم که یک بیو/رزومه و خلاصه پروژه ای را که قصد توسعه آن در INSTITUTO را دارند به آدرس info@oinstituto.pt ارسال کنند. ما به ویژه از پیشنهادهای مربوط به معماری، شیوه‌های فضایی انتقادی، فرهنگ شهری و موضوعات پسااستعماری با تأثیر عمومی و اجتماعی ملموس استقبال می‌کنیم.

فرآیند درخواست و هزینه ها
برای درخواست لطفاً این فرم را پر کنید که شامل بیو یا رزومه و همچنین شرح پروژه کوتاهی است که می‌خواهید در طول اقامت در INSTITUTO ایجاد شود.
هزینه 250 یورو در هفته
50 یورو هزینه تمیز کردن (نرخ ثابت)

مهلت: 31 ژانویه 2024 (۱۱ بهمن ۱۴۰۲)

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد خدمات متعددی به هنرمندان و علاقه مندان ارائه می دهد از جمله کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. در صورت تمایل می‌توانید از این خدمات ما استفاده کنید. تنها کافیست به ما ایمیل (fardmagazine@gmail.com) بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

در صورتی که تمایل دارید از فعالیت رایگان سایت ما حمایت کنید می توانید از طریق لینک حمایت مالی هر مبلغی که می خواهید واریز کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا