فراخوانفراخوان هنری

فراخوان پروژه کیوریتوریال FaB

آیا ایده ای برای نمایشگاه ، پروژه یا اجرا دارید؟ درمورد آن به ما بگو. در صورت انتخاب ، ما به شما در تحقق آن کمک می کنیم و بخشی از جشنواره هنری Bath در ماه مه – ژوئن 2022 را تشکیل می دهیم

جشنواره Fringe Arts Bath (FaB) هنرهای تجسمی را در قلب شهر Bath در انگلستان به ارمغان می آورد، به همان اندازه به چالش کشیده و لذت می برد، و زمینه ای را برای کیریتورها و هنرمندان نوظهور برای آزمایش، توسعه و کاوش تجربیات خود فراهم می کند.

با خروج مجدد از همه گیری ، برای سال 2021 ما مجموعه ای از نمایشگاه ها را در اطراف شهر در ویترین مغازه ها و فضاهای عمومی، همراه با پخش زنده آنلاین پاپ آپ ارائه می دهیم. لیست های چاپی ما را برای اطلاعات به روزتر در فضای هنری 44AD دارید ، وب سایت ما ،fringeartsbath را در اینستاگرام، توییتر و فیس بوک بررسی کنید و برای به روز رسانی به لیست پستی ما بپیوندید.

تابستان را برای رویدادهای آینده FaB دنبال کنید، ما فراتر از تاریخ جشنواره خود می رویم…

ما شش هفته نمایش، فیلم، هنرهای زنده، تئاتر، موسیقی و اجرا را در جدیدترین مکان پاپ آپ ما در مرکز بس از Fringe Arts Bath با همکاری تیم Bath Fringe به شما ارائه می دهیم.

شرکت در این رویداد رایگان است.

آخرین مهلت ثبت نام: 26 سپتامبر 2021 ( 4 مهر 1400)

چه کسی می تواند شرکت کند؟

این مسابقه برای کیوریتورها سراسر جهان آزاد است.

وب سایت مسابقه

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. تنها کافیست به ما ایمیل بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا