فراخوانفراخوان فشنفراخوان هنری

فراخوان نمایشگاه الیاف فوق العاده Fantastic Fibers 2024

مرکز هنری Yeiser اکنون آثاری را برای نمایشگاه بین‌المللی هیئت داوران الیاف فوق العاده 2024 می‌پذیرد.

یکی از جذاب‌ترین و خلاقانه‌ترین نمایشگاه‌های بین‌المللی مرکز هنری Yeiser، الیاف فوق العاده به دنبال نمایش طیف گسترده‌ای از آثار برجسته معاصر مرتبط با مدیوم الیافت است.

آثار معاصر و نوآورانه ایجاد شده با پارچه به عنوان رسانه یا مفهوم اولیه مورد استقبال قرار می گیرد و 1200 دلار جایزه تعلق می گیرد.

این نمایشگاه برای تمامی هنرمندان 18 سال به بالا که در زمینه هنر پارچه کار می کنند آزاد است. تمام آثار ارسالی باید اورجینال باشند، در سه سال گذشته تکمیل شده باشند و قبلاً در نمایشگاه الیاف فوق العاده به نمایش گذاشته نشده باشند. هیچ محدودیتی در اندازه وجود ندارد.

الیاف فوق العاده 2024 از 26 مارس 2024 تا 9 مه 2024 در مرکز هنری Yeiser به نمایش گذاشته خواهد شد.

جوایز

در مجموع بین سه اثر برتر 1200 دلار جایزه تعلق می گیرد. 700 دلار مقام اول 300 دلار مقام دوم 200 دلار مقام سوم

تاریخ های مهم:

آخرین مهلت درخواست: 1 فوریه 2024 (12 بهمن 1402 )

اطلاعیه پذیرش: 15 فوریه 2024 موعد کار در مرکز هنری Yeiser تا: 15 مارس 2024، تا ساعت 5 بعد از ظهر پذیرش: TBA

تاریخ نمایشگاه: 26 مارس 2024 – 9 مه 2024

نمایشگاه الیاف فوق العاده در سال 1987 به عنوان یک نمایشگاه هنری پوشیدنی آغاز شد، اما در طول سال ها تکامل یافته است تا شامل ترکیبی قانع کننده از آثار سنتی و غیر سنتی ایجاد شده از الیاف طبیعی یا مصنوعی و آثاری است که به موضوع یا مدیوم الیاف می پردازد. پادوکا هر ماه آوریل به مکه ای برای پارچه بازان و علاقه‌مندان به پارچه های چهل تکه تبدیل می‌شود، زیرا بیش از 30000 بازدیدکننده از سراسر جهان در AQS QuiltWeek شرکت می‌کنند. الیاف فوق العاده با کاوش در زمینه گسترده تر منسوجات، عنصر ویژه دیگری را به QuiltWeek اضافه می کند.

هزینه ثبت نام: چه یک یا دو اثر هنری وارد کنید، هزینه 40 دلار است.

هر ارسالی می‌تواند شامل حداکثر دو اثر مختلف باشد که برای هر کدام یک تصویر وجود دارد. همه آثار باید به طور همزمان ارسال شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد خدمات متعددی به هنرمندان و علاقه مندان ارائه می دهد از جمله کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. در صورت تمایل می‌توانید از این خدمات ما استفاده کنید. تنها کافیست به ما ایمیل (fardmagazine@gmail.com) بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

در صورتی که تمایل دارید از فعالیت رایگان سایت ما حمایت کنید می توانید از طریق لینک حمایت مالی هر مبلغی که می خواهید واریز کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا