فراخوانفراخوان گرافیکپوستر

فراخوان دوسالانه پوستر اکوادور EPB 2024

دوسالانه پوستر اکوادور (EPB) برای مسابقه 2024 خود برای پوستر فراخوانش را اعلام می کند و طرح هایی را از تمام نقاط جهان می پذیرد.

دانشجویان طراحی، طراحان گرافیک، معماری، هنرمندان، عکاسان و ارتباطات بصری به طور کلی می توانند بدون در نظر گرفتن سن یا ملیت با پوسترهایی که بین 26 ژوئیه 2023 تا 29 آوریل 2024 چاپ شده اند، شرکت کنند.

طلا، نقره، برنز و لوح تقدیر در هر بخش اهدا می شود.

رقابت EPB 2024 در مجموع شامل پنج دسته است:

پوسترهای تبلیغاتی

پوسترهای اجتماعی، فرهنگی و سیاسی

پوسترهای دانشجویی (افرادی که در زمان ارسال پوستر مشغول به تحصیل هستند)

پوسترهای متحرک (فقط JPG را آپلود کنید و مطمئن شوید که پوستر متحرک را در Artivive آپلود کنید)

«LTC»: پوسترهای مربوط به آمازون (رده فقط برای اکوادور)

دوسالانه پوستر اکوادور یک رویداد بین المللی است که بر ارزش های فرهنگی، اجتماعی، آکادمیک و حرفه ای تمرکز دارد.

هر دو سال یک بار خلاقانه ترین آثار جهان را جشن می گیرد. هیئت داوران بین‌المللی از نمادهای طراحی، فرآیندی سخت را طی می کنند تا بهترین آثاری انتخاب شوند که ارزش‌های یک صنعت دائماً در حال تحول را نشان می‌دهند. به عنوان بخشی از کنفرانس دوسالانه پوستر اکوادور، یک کنگره بین المللی ارتباطات بصری ارائه می شود که شامل مجموعه ای از نمایشگاه ها، گفتگوها و کارگاه های آموزشی است.

دوسالانه پوستر اکوادور برای ادای احترام به حرفه ای های برجسته در صنعت طراحی سخت کار می کند تا نسل های جدید خلاقان بتوانند استعداد خود را به مخاطبان سراسر جهان نشان دهند و حرفه خود را به حوزه حرفه ای هدایت کنند.

شرکت در این رقابت رایگان است.

مهلت ثبت نام:

28 می 2024 (۸ خرداد ۱۴۰۳)

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد خدمات متعددی به هنرمندان و علاقه مندان ارائه می دهد از جمله کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. در صورت تمایل می‌توانید از این خدمات ما استفاده کنید. تنها کافیست به ما ایمیل (fardmagazine@gmail.com) بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

در صورتی که تمایل دارید از فعالیت رایگان سایت ما حمایت کنید می توانید از طریق لینک حمایت مالی هر مبلغی که می خواهید واریز کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا