فراخواننقاشی و طراحیپوستر

فراخوان رقابت دوسالانه پوستر اکوادور 2018

دوسالانه پوستر اکوادور اخیرا برای رقابت ها و رویدادهای مربوط به ارزش های فرهنگی، اجتماعی، علمی و حرفه ای، که هر کسی که با طراحی و فرهنگ بصری مرتبط است، به نمایش گذاشته شده است، فرصتی برای نشان دادن کار خود و شرکت کردن در یک رویداد با بهترین تصویر ارتباطات در سراسر جهان.

درباره رقابت
دوسالانه پوستر اکوادور یک رقابت بین المللی و رویداد متمرکز بر ارزش های فرهنگی، اجتماعی، علمی و حرفه ای است. هر دو سال یکبار دوسالانه پوستر اکوادور آثار خلاقانه ای را در سراسر جهان گردآوری می کند. هیئت داوری بین المللی که از آیکون های طراحی تشکیل شده است، یک روند دشوار را انجام می دهد که بهترین آثار را که ارزش های صنعت را در تکامل مداوم نشان می دهد، انتخاب می کند.

به عنوان بخشی از پوستر بینال اکوادور، کنگره بین المللی ارتباط بصری ارائه شده است که شامل مجموعه ای از نمایشگاه ها، کنفرانس ها و کارگاه های آموزشی می شود. دوسالانه پوستر اکوادور به سختی کار می کند تا ادای احترام به حرفه ای های برجسته در صنعت طراحی و نسل بعدی آفرینندگان بتوانند استعداد خود را به یک مخاطب در سراسر جهان نشان دهند و حرفه خود را به سمت حرفه ای هدایت کنند.

پنج دسته وجود دارد:

• پوستر تبلیغاتی
• پوسترهای اجتماعی، سیاسی و فرهنگی
• پوسترهای دانشجویی
• پوستر حقوق کودکان (فقط برای ساکنین یا ساکنین سابق اکوادور)
• پوسترهای مربوط به دونالد ترامپ

هیچ  محدودیتی از نظر تعداد برای شرکت در رقابت وجود ندارد. آثار باید بین آوریل 2016 تا ژوئن 2018 ایجاد شده باشند.

همه آثار باید ابتدا به عنوان فایل های دیجیتال ارائه شوند. اندازه: 500px x 700px (عمودی)، RGB، 72dpi، JPG، حداکثر 500Kb.

هیچ هزینه ورودی برای این رقابت وجود ندارد.

شایستگی
این مسابقه برای طراحان دانشجویان، طراحان گرافیک، معماران، هنرمندان، عکاسان و ارتباطات تصویری به طور کلی، بدون توجه به سن و ملیت آنها، طراحی شده است.

جایزه
طلا، نقره ای، برنز و مدرک ذکر شده در هر رده اعطا می شود. پوسترهای انتخاب شده بخشی از نمایشگاه در کیتو (اکوادور) در 22 اکتبر 2018 افتتاح خواهد شد.

مهلت تحویل: 1 ژوئن 2018 ( 11 خرداد 96)

سایت فراخوان : ecuadorposterbienal

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا