فراخوانفراخوان گرافیک

فراخوان رقابت گرافیکی D&AD

رقابت D&AD معتبرترین معیار سنجش خلاقیت در طراحی و تبلیغات برای سال 2022 آغاز می کند.

این مسابقه برای شناسایی خلاقانه ترین آثار هنری و عرضه آن در سطح جهانی است تا الهام بخش جامعه ی جهانی در رشد و یادگیری و نوآوری در خلاقیت باشد.

برنده شدن در این رقابت باعث می شود اثر شما توسط میلیون ها نفر و درتمامی پلتفرم و از طریق پوشش خبری بین المللی و اعلام آن در وبسایت خود رقابت دیده شود.

بخش های مختلف رقابت شامل سری کاملی از رشته ها همچون گرافیک، طراحی محصول، طراحی کتاب، طراحی مجله و روزنامه می شود. همچنین نوشتار هنری،  تصویرسازی، عکاسی، تایپوگرافی و انیمیشن؛ کدنویسی خلاقانه برای UX، تجارت الکترونیک و بازی؛ روابط عمومی برای نفع اجتماعی و غیره. کتگوری هایی مناسب استعدادهای جوان که ابتدای راه هستند.

D&AD یک موسسه خیریه آموزشی است که خلاقیت و نوآوری در طراحی و تبلیغات را ترویج می کند. هر سال، آثار خلاقانه جهان را از سراسر رشته‌های طراحی تجاری، تبلیغات، تولید و صنایع دستی جمع‌آوری می‌کنند تا توسط بیش از 400 رهبر خلاق، متخصص و مبتکر جهانی مورد قضاوت قرار گیرند.

هزینه ی ورودی هنوز اعلام نشده است.

آخرین مهلت ثبت نام: 16 مارس 2022 (25 اسفند 1400)

چه کسی می تواند شرکت کند؟

تمام هنرمندان سراسر جهان مجاز به شرکت هستند.

وب سایت فراخوان

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. تنها کافیست به ما ایمیل بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا