دیزاینفراخوان

رقابت طراحی صنعتی منابعِ قابل‌تولید CREATable-NEXT40 edition

متیوسی اکولوجیا طراحانِ دوست‌دار اکوسیستم را به‌منظور تجسم کردنِ آیندۀ تفکیک پسماندهای خانگی در خود خانه و به‌تصویر کشیدنِ خانه‌های آینده، با بهره‌گیری از اصلِ توسعۀ پایدار و فناوری در محیط‌های خانگی، که در آن بطور روزافزونی با مسئلۀ محدودیت فضا مواجه هستیم، به چالش می‌کشد.

این شرکت در چهلمین سالگرد تاسیس خود مفتخر به برگزاری دومین دورۀ رقابت بین‌المللی «منابع قابل‌تولید-40 سال آینده» است که در آن طراحان جوانِ دوست‌دار اکوسیستم و علاقه‌مند به توسعۀ پایدار و اقتصاد چرخشی (نظام اقتصادی که هدف آن کمینه کردن پسماندها و بیشترین استفاده از منابع است) را برای تصویرکردنِ جهانِ 40 سال آینده دعوت به رقابت می‌کند.

رقابت «منابع قابل‌‍تولید-40 سال آینده» رقابتی است برای تجسم مجموعه محفظه‌های تفکیک پسماند در 40 سال آینده در چارچوب مفهومیِ گسترده‌ترِ اقتصادِ چرخشی.

در این زمینه، شرکت متیوسی اکولوجیا از طراحان  دوست‌دار اکوسیستم می‌خواهد تا آیندۀ تفکیک پسماندهای خانگی در خود خانه را با هدفِ افزایش آگاهی میان ساکنان و گرایش آن‌ها برای انجام این کار و نیز تقویت اثربخشی این امر به‌تصویر درآورند.

هدف از این رقابت طراحی محصولِ جدیدی برای زندگی خانگی است که قادر به تلفیق طراحی،  کاربردپذیری و پایداری با فناوری دیجیتال باشد.

آثار ارسالی بر اساس اصالت و میزان نوآوری، پتانسیل صنعتی، پایداری تولید و مواد مورد استفاده، اثربخشی و انطباق با فضای خانگی ارزیابی می‌شوند.

سه جایزۀ زیر به سه طراح برتر تعلق می‌گیرد:

  • نفر اول: 2500 یورو
  • نفر دوم: 1500 یورو
  • نفر سوم: 1000 یورو

هیئت داوران رقابت این حق را برای خود محفوظ می‌دارند که به پروژه‌هایی که علی‌الخصوص به‌دلیل جنبه‌های ویژه‌ای از طرح‌شان از پروژه‌های دیگر متمایز هستند جایزۀ افتخاری اعطا کنند. این پروژه‌ها،  شامل و نه تنها محدود به، خیال‌انگیزترین پروژه و طرحی است که به‌بهترین وجه فناوری را در خود ادغام کرده‌است. این شرکت همچنین امکان صنعتی‌سازی پروژه‌های برنده و متعاقب آن گنجاندن این پروژه‌ها در خط تولید متیوتسی اکولوجیا را درنظر خواهد داشت.

واجدان شرایط: شرکت در این رقابت برای تمامی طراحان جوان (کمتر از 35 سال) بصورت افرادی و گروهی آزاد است.

شرکت در این رقابت رایگان است!

آخرین مهلت ثبت‌نام: 13 مه 2024 (11 خرداد 1403)

تاریخ موردانتظارعلام نتیاج: 31 اوت 2024

برای ثبت‌نام و اطلاعات بیشتر به وب‌سایت رسمی رقابت به آدرس زیر بروید:

CREATable RESOURCES CONTEST – NEXT40 edition (mattiussiecologia.com)

گروه مجله نگاه فرد خدمات متعددی به هنرمندان و علاقه مندان ارائه می دهد از جمله کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. در صورت تمایل می‌توانید از این خدمات ما استفاده کنید. تنها کافیست به ما ایمیل (fardmagazine@gmail.com) بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا