فراخوانفراخوان عکاسی

فراخوان رقابت کورتونا در حرکت- چشم انداز جدید Cortona On The Move

این فراخوان به دنبال داستان هایی هستیم که داوران را خیره می کند.
Cortona On The Move یک جشنواره بین المللی عکاسی است که در توسکانی ایتالیا برگزار می شود.

Cortona On The Move، در نسخه هشتم امسال، همکاری خود را با LensCulture ادامه می دهد تا کار مستندی قوی و اصل را از سراسر جهان را گردآوری کند.

چشم انداز های جدید از تمایل به پیگیری نزدیک به زبان همیشه در حال تغییر عکاسی است. مقالات ویژوال باید با دستورالعمل جدید بازی کنند و چشمان بیننده را به چالش بکشند تا با ببینند ارتباط قوی با پیام عکس برقرار کنند و احساسات جدیدی را به وجود آورند.

در روح شعار ما “در حرکت”، ما اصالت سبک و زبان را که با آن آثار درک شده و ایجاد شده است، ارزیابی می کنیم. مفهوم و اعدام دست در دست هم می دهند و خروجی باید تلاش کند تا مخاطب گسترده ای را جذب کند و به تعجب / تحریک / اطلاع رسانی / حرکت بپردازد. نوآوری در فرم و محتوای کلمات کلیدی ما است.

در میان همه اعلان ها، 3 پروژه به صورت انفرادی در Cortona On The Move 2018 از 12 ژوئیه تا 30 سپتامبر اعطا می شود.

فرصت های بیشتر برای 12 فینالیست دیگر موجود است

4 پروژه برای انتخاب Repubblica.it در ژوئیه 2018 انتخاب خواهند شد

ارسال ها باید شامل موارد زیر باشند:

– حداقل 8 عکس و حداکثر 15 تصویر. هر تصویر باید فایل های jpeg یا pngs باشد که حداکثر 1200 پیکسل در طول صفحه است (اما تا 2000 پیکسل خوب است) و حداکثر 10 مگابایت است. هر تصویر ارسال شده باید یک فایل با وضوح بالا با حداقل 10 مگابایت داشته باشد که اگر کار شما برای تماس انتخاب شود، درخواست می شود.
– یک عنوان
– یک بیانیه ارسالی در مورد کار شما به زبان انگلیسی (حداکثر 4000 کاراکتر)
– بیوگرافی شما به زبان انگلیسی (یک بیوگرافی کلاسیک، یک CV)

آئین نامه
تمام پروژه های ارسال شده نباید قبلا در محل های بزرگ یا رویدادها نمایش داده شده باشند و نویسنده باید مالکیت کپی رایت منحصر به فرد این اثر باشد.
هر پروژه ای که کار ترکیبی از بیش از یک هنرمند است، باید با توافق قبلی تمام طرف های مربوطه ارائه شود و باید با سلب مسئولیت امضا شده توسط هر طرف همراه باشد.
شما باید حقوق قانونی Cortona On The Move را برای نمایش کار خود و انتشار آن در چاپ برای اهداف تبلیغاتی بگذارید.
تصاویر عکاسی از طریق انجمن فرهنگی ONTHEMOVE ساخته خواهد شد و بخشی از بایگانی انجمن خواهد شد. ONTHEMOVE می تواند آنها را در رویدادهای دیگر در توافق با نویسنده استفاده کند.

LensCulture یک جامعه جهانی عکاسان و متخصصان صنعت است که به عنوان یک منبع معتبر برای عکاسی معاصر از طریق جامعه بیش از 2.5 میلیون شرکت کننده تبدیل شده است. همکاری با کورتونا در حرکت می خواهد امکان گسترش و کشف در زمینه بین المللی متخصصان و علاقه مندان را گسترش دهد که مبادلات و فرصت های مواجهه و شناخت را ترویج می کند. از طریق این مشارکت، عکاسان می توانند تقاضای نمایش در جشنواره بین المللی عکس کورتانا در حرکت و همچنین دسترسی به بسیاری از فرصت ها برای قرار گرفتن در معرض دید عموم و شناخت شدن از طریق LensCulture.

Cortona On The Move، در نسخه هشتم امسال، همکاری خود را با LensCulture ادامه می دهد تا کار مستندی مستند و مستند را از سراسر جهان دنبال کند.
ما به دنبال داستانهایی هستیم که ما را مأیوس می کنند و قادر به برقراری یک پیام قوی و تحریک احساسات جدید به لطف نوآوری در سبک و محتوای

جوایز
سه برنده نمایشگاه انفرادی در نسخه 2018 جشنواره Cortona در جشنواره را برگزار خواهد کرد.

چه کسی می تواند وارد شود
این رقابت برای هر کسی باز است.

هزینه ورود : رایگان است

آخرین مهلت ثبت نام : 25 مارس 2018 ( 5 فروردین 97)

برای اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا