دیزاینفراخوان

فراخوان جایزه دیزاین C-IDEA 2021

جایزه طراحی C-IDEA-مسابقه سالانه طراحی جهانی است که برای شرکت کنندگان در طراحان از همه نقاط جهان برای آثار 2021 باز است.

این جایزه با هدف شناخت و ارتقاء استعدادهای بینایی در زمینه های مختلف از جمله طراحی ارتباطات ، طراحی صنعتی ، معماری ، طراحی داخلی ، طراحی مد و رسانه های جدید انجام می شود.

دسته بندی ها:

 1. بصری و ارتباطی
 2. طراحی صنعتی
 3. طراحی مد
 4. معماری و منظر
 5. ویدئو و انیمیشن
 6. تعامل هوشمند

سالنامه و نمایشگاه طرح های نامزد نیز به عنوان بخشی از این رویداد ارائه می شود.

هیئت داوران متشکل از بیست کشور با بیش از سی نماینده از طراحان و مربیان برجسته است. جایزه طراحی C-IDEA با هدف تشخیص طراحی برجسته با ارزش اجتماعی، کشف بیشتر دوراندیشی و مسئول طراحی نیروهای عالی برای کمک به توسعه صنعت طراحی راه اندازی شده.

جایزه طراحی C-IDEA امیدوار است فرصت های بیشتری برای طراحان عالی برای ارتباط و همکاری با نمایشگاه ها، مراسم اهدای جوایز و رویدادهای بین المللی ایجاد کند. نتایج هر سال طی مراسمی که در کشور دیگری میزبانی می شود اعلام می شود. تا کنون، مراسم CIDEA Design Awards (و رویدادهای همراه) در روسیه، لهستان، کره جنوبی، جمهوری چک، تایوان چین و غیره میزبانی شده است.

مراسم اهدای جایزه طراحی C-IDEA 2021 در استرالیا در سال 2022 برگزار می شود. در طول مراسم اهدای جایزه، کمیته سازماندهی همچنین مجموعه ای از فعالیتها مانند تور طراحی و سخنرانی برای طراحان را ترتیب می دهد.

هزینه های ثبت نام:

ثبت نام رایگان است. هزینه های ورود زیر برای مرحله مشارکت اعمال می شود:

دانش آموز: هزینه شرکت در اولین ثبت نام رایگان است. اگر بیش از یک ورودی ارسال کنید، هزینه شرکت 50 یورو برای هر ورودی است

حرفه ای: 150 یورو برای هر ورودی

شرکت: 300 یورو برای هر ورودی

آخرین مهلت ثبت نام: 25 فبریه 2021 ( 6 اسفند 1400)

چه کسی می تواند شرکت کند؟

همه طراحان ، گروه های طراحی، موسسات طراحی، معلمان کالج های طراحی، دانشجویان کالج، دانشجویان در حال تحصیل و دانشجویان کارشناسی ارشد می توانند برای جایزه طراحی C-IDEA ثبت نام کنند.

وب سایت فراخوان

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. تنها کافیست به ما ایمیل بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

 1. سلام و درود
  هزینه مشارکت اجبار هست؟
  برای دانشجوهای تازه فارغ التحصیل چی؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا