بورسیه و اقامتفراخوان

فراخوان بورسیه دانشگاه هنر Braunschweig

دانشگاه هنرBraunschweigis در آلمان، تحت عنوان پروژه های Braunschweig ، در مجموع 7 بورس تحصیلی برای سال 2022 به نمایندگی از ایالت نیدرزاکسن اعلام می کند: 5 بورسیه در زمینه هنرهای تجسمی و 2 در زمینه هنرهای صوتی.

این بورسیه ها بخشی از ارتقای هنرمندان جوان توسط دانشگاه و ایالت است. هدف آنها هنرمندانی است که دوست دارند روی پروژه ای در مجاورت HBK Braunschweig کار کنند. با پیشنهاد پروژه خود ، دارندگان بورسیه تحصیلی باید سهم بسزایی در توسعه بیشتر اشکال هنر داشته باشند.

آنها توسط یک منتور از میان استادان هنرهای لیبرال در دانشگاه همراهی می شوند. همه استادان هنرهای لیبرال برای گفتگوی هنری با دارندگان بورس تحصیلی در دسترس هستند. دانشگاه به طور فعال از این روند میانجیگری حمایت می کند.

دارندگان بورسیه تحصیلی این فرصت را دارند که در طول دوره بورس تحصیلی وضعیت پروژه هنری خود را در داخل دانشگاه انجام دهند. علاوه بر این، آنها موظفند در نمایشگاه نهایی مشترک شرکت کنند.

بودجه در قالب بورس تحصیلی 1250 یورو در ماه درطول یک دوره 12 ماهه ارائه می شود. در طول این دوره ، دانشجویان ملزم به اقامت در HBK حداقل 8 ماه در طول دوره لکچر در ترم های تابستانی و زمستانی هستند.

یک پروژه و کمک هزینه سفر در دسترس است. پس از کسر هزینه سفر برای همه دارندگان بورسیه ، مبلغ باقیمانده بر اساس محاسبه پروژه با مشورت منتور منتخب بین دارندگان بورسیه تقسیم می شود. تمرکز جایزه بر نمایشگاه نهایی به عنوان یک پروژه مشترک است.

یک استودیوی مسکونی در براونشویگ ، که برای یک نفر طراحی شده است ، در طول مدت اقامت در براونشویگ (بدون بازپرداخت هزینه اجاره تقریباً 75 یورو در ماه)، بدون اجاره ارائه می شود.

پیش نیاز اصلی برای اعطای بورس تحصیلی داشتن مدرک هنری است. آخرین مدرک تحصیلی باید حداقل 3 سال – و حداکثر 10 سال – باشد. تجربیات هنری گسترده و فعالیتهای نمایشگاهی باید بخشی از اسناد ارائه شده باشد.

آخرین مهلت ثبت نام: 27 اکتبر 2021 ( 5 آبان 1400)

چه کسی می تواند شرکت کند؟

این برنامه برای همه هنرمندان از سراسر جهان آزاد است.

وب سایت فراخوان

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. تنها کافیست به ما ایمیل بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. سلام . خسته نباشید. چطور میتونم در این فراخوان شرکت کنم . چه مدارکی مورد نیاز هست چون نگاه کردم جایی ندیدم . اگر ممکنه راهنمایی بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا