فراخوانفراخوان عکاسی

فراخوان مسابقه بین المللی عکس مطبوعاتی 2018 Andrei Stenin

مسابقه بین المللی عکس مطبوعاتی آندری سنتین ۲۲ دسامبر ۲۰۱۴ تاسیس شد. این مسابقه توسط روسایا سگودنیا تحت حمایت کمیسیون فدراسیون روسیه برای یونسکو اجرا می شود. این رقابت سالانه برای عکاسان خبره بین ۱۸ تا ۳۳ ساله است.

در سال ۲۰۱۷، حدود ۵۰۰۰ اثر توسط خبرنگاران جوان از ۷۶ کشور به این مسابقه ارسال و آثار منتخب در سراسر جهان نمایش داده شد. در سال ۲۰۱۷ نمایشگاه ها در مسکو، استانبول، کیپ تاون، شانگهای، ژوهانسبورگ، پکن، مکزیک، مادرید، بوداپست، آتن، بیروت و غیره اجرا شد.

دسته بندی مسابقات:
1. اخبار مهم. حوادث مهم در زندگی افراد و ملل به طور کلی موضوع اصلی ورود به این گروه است: رویدادهای مهم سیاسی و اجتماعی؛ گزارش از مناطق جنگی و مکان هایی که در اثر بلایای طبیعی رخ داده است؛ لحظات تعیین کننده در زندگی مردم.
2. ورزش این دسته شامل آثاری است که لحظات در ورزش را ثبت می کردند: پیروزی های ورزشکاران و ضررهای قابل توجه؛ آموزش روزمره ورزشی زیبایی مسابقات ورزشی.
3. سیاره من. این دسته شامل نوشته های منعکس کننده کل پالت متنوع از موضوعات و تصاویر از سراسر جهان است. وظیفه نویسنده این است که یک کالیسوپس زندگی روزمره را در زیبایی و هماهنگی بی نظیر آن، متحد کردن و در صحنه های زندگی روزمره، نشان دهد. زندگی شهرهای بزرگ و شهرهای کوچک؛ تصاویر طبیعت؛ قوم نگاری و تعطیلات مذهبی.
4. پرتره قهرمان زمان ما. این دسته شامل آثاری مانند عکس های فردی یا گروهی از مردم است. عکس ها می توانند مستند و مطرح شوند. فاکتور تعیین کننده در این دسته بندی توانایی عکاس برای آشکارسازی دنیای درونی شخصیت های خود است، بیان ویژگی های ذهنی و شخصیت خود را از طریق منحصر به فرد بودن ظاهر آنها نشان دهد.

شرایط:

نام پرونده باید حاوی شماره سریال عکس، نام و نام خانوادگی نویسنده، عنوان و سال عکسبرداری آن باشد، به ترتیب با زیر شاخه ها، از جمله: 01_Smith_James_The_Spring_2011. نام فایل باید در اسکریپت لاتین داده شود. اندازه فایل نباید بیش از 20 مگابایت باشد. فایل همچنین باید تمام داده های EXIF باشد.

مطالب ارسال شده توسط شرکت کننده در صفحه شخصی خود در STENINCONTEST.COM ذخیره می شود. عکس ها را می توان اضافه یا جایگزین کرد تا زمانی که شرکت کننده ثبت نام را تکمیل کند. بعد از ارسال، عکسها دیگر نمیتوانند اضافه یا جایگزین شوند.

عکس ها پس از 1 ژانویه 2017 گرفته شده اند. در موارد استثنایی، مجموعه ای از عکس های آغاز شده در سال های گذشته پذیرفته شده اند. در این صورت آخرین عکس سری باید در سال 2017 یا 2018 گرفته شود.

عکس های این مسابقه توسط شرکت کنندگان مسابقه در وب سایت آپلود خواهند شد.
شرکت کننده باید فرم های مورد نظر خود را که در وب سایت قرار داده شده (که بعدها به عنوان “فرم ها” نامیده می شود) را پر کند، در زیر موارد آمده:
1. آدرس ایمیل
2. نام
3. نام خانوادگی و نام و نام خانوادگی (در صورت لزوم).
4. تاریخ تولد.
5. محل تولد.
6. بیوگرافی
7. تماس با شماره تلفن.
8. کشور محل اقامت
9. منطقه اقامت (فقط برای روسیه).
10. شهر محل اقامت
11. آدرس پستی.
12. محل کار (فعالیت اصلی)
13. نام سازمان.
14. آدرس سازمان
15. وب سایت سازمان.
16. کجا در مورد مسابقه ما شنیده اید؟

جوایز:
– برنده جایزه بزرگ – ۷۰۰،۰۰۰ RUB
– جایزه اول در هر رده برای یک عکس شخصی یا مجموعه ای از عکس – ۱۰۰،۰۰۰ RUB
– برنده جایزه دوم در هر رده برای یک عکس شخصی یا یک سری عکس – ۷۵،۰۰۰ RUB
– برنده سوم جایزه در هر رده برای یک عکس شخصی یا یک سری عکس – ۵۰،۰۰۰ RUB
بخش های متفاوت این رویداد: عکاسی خبر، طبیعت، ورزشی، مستند،حیات وحش، پرتره

شرکت در رقابت رایگان است

مهلت ارسال درخواست: ۲۸ فوریه ۲۰۱۸ (۹ اسفند ۹۶)

سایت فراخوان : stenincontest

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا