فراخوانفراخوان گرافیک

فراخوان پیکتوپلاسمای برلین 2024 Pictoplasma Berlin

فراخوان پیکتوپلاسمای برلین 2024 جهت دریافت آثار پویانمایی (انیمیشن) برای اکرانِ بین‌المللی «کاراکترها درحالِ حرکت»

کاراکترهای درحال‌حرکت، قصه، موزیک‌ویژوال (تجسم موسیقی)، آثار تجربی یا گرافیک‌های متحرک با بالاترین کیفیت از هرنقطه‌ای از جهان مدنظرِ این فراخوان است.

آثار منتخب بخشی از اکرانِ‌هایِ کاراکترهایِ درحال‌حرکتِ 2024 و برنامۀ رسمیِ جشنوارۀ پیکتوپلاسمای برلین 2024 خواهند بود.

جشنوارۀ پیکتوپلاسما محلی برای نمایش آخرین گرایش‌ها در هنر و طراحیِ کاراکتر است که در آن اکران‌هایِ پیشگام، آخرین و چشم‌نوازترینِ پویانمایی‌ها را بر پرده‌های عظیم به‌نمایش درمی‌آورند و در نمایش‌های پرشمار سرتاسر شهر از همۀ افراد دعوت می‌شود تا به‌تجربۀ آثار بدیع و هنر فوق‌العادۀ طراحی و ساختِ کاراکترها بنشینند.

اکران‌هایِ کاراکترهایِ درحال‌حرکت مروری است بر انیمیشن‌ها، فیلم‌های کوتاه، گرافیک‌های متحرک و آثار تجربیِ بین‌المللی با تمرکز بر قصه‌پردازی‌ها و تصاویرِ کاراکترِ‌محورِ نو و بابِ روز.

طبق برنامه پیکتوپلاسمایِ برلین 2024 از 1 تا 5 ماهِ مه 2024 (12 تا 16 اردیبهشت 1403) برگزار خواهد‌شد.

پیکتوپلاسما پلتفورم پیشگامِ برای هنر و طراحی کاراکترِ معاصر در سطح جهان است. هدف از این پروژه پیشبردِ گفتگوی بینارشته‌ای، گسترش و ترویج گونۀ جدیدی از زبانِ بصری – از تصویرسازی تا پویانمایی، بازی تا طراحی تعاملی، هنرهایِ‌شهری تا هنرهای گرافیکی – است.  

پیکتوپلاسما از زمان آغازبه‌کارش در 2004، در بهارهر سال شهر برلین را تبدیل به یک گردهماییِ بین‌المللیِ می‌کند از هنرمندان و افراد خلاقِ در حوزه‌های گوناگونِ هنری که راه‌گشایِ مسیرِ فرهنگ بصری در آینده هستند.

شرکت در این رقابت رایگان است!

آخرین مهلت ثبت‌نام: 1 فوریه 2024 (12 بهمن 1402)

تاریخ مورد‌انتظار اعلام نتایج: مه 2024

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد خدمات متعددی به هنرمندان و علاقه مندان ارائه می دهد از جمله کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. در صورت تمایل می‌توانید از این خدمات ما استفاده کنید. تنها کافیست به ما ایمیل (fardmagazine@gmail.com) بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

در صورتی که تمایل دارید از فعالیت رایگان سایت ما حمایت کنید می توانید از طریق لینک حمایت مالی هر مبلغی که می خواهید واریز کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا