فراخوانفراخوان هنری

فراخوان دوسالانه هنری 2022 LuBiCa

دوسالانه Lucca Cartasia 2022 ، بزرگترین رویداد هنری جهانی در ایتالیا است که به کاغذ به عنوان وسیله ای هنری و معماری اختصاص داده شده است، امسال با موضوع “صفحه سفید” ، از هنرمندان سراسر جهان دعوت می کند تا دیدگاه خود را با استفاده از کاغذ و محصولات جانبی آن بیان کنند.

این فراخوان برای ثبت نام از هنرمندان سراسر جهان دعوت می کند تا دیدگاه خود را با استفاده از کاغذ و محصولات جانبی آن که استفاده اصلی، جسورانه، منحصر به فرد و ابتکاری از این مواد را به صورت برجسته بیان کنند.

موضوع جشنواره 2022 “صفحه سفید” است. “صفحه سفید” دارای یک پیام دو طرفه است: می تواند فرصت های بی پایان را نشان دهد و در عین حال اضطراب همه آن ، امکان آینده ای روشن تر و جهشی از ایمان به سوی ناشناخته ها ، یک صفحه سفید پل ارتباطی بین گذشته است و آینده LuBiCa 2022 دو فراخوان آزاد برای هنرمندان دارد:

نمایشگاه در فضای باز – هنرمندانی که با مقوا و کاغذ کار می کنند تشویق می شوند با یک پروژه چالش برانگیز و خلاقانه برای یک مجسمه یادبود در مسابقه شرکت کنند.

نمایشگاه داخلی – شامل 3 بخش اصلی است: هنر، مد و پرفورمنس. هر هنرمندی که هنری مانند پرفورمنس، مجسمه، نقاشی، ویدئو آرت و موارد دیگر را با کاغذ ، مقوا یا محصولات جانبی آن خلق می کند، تشویق می شود در این فراخوان شرکت کند.

دوسالانه آثار نهایی را در میدانهای اصلی لوکا، توسکانی، در طول رویداد برنامه ریزی شده برای 31 ژوئیه – 25 سپتامبر 2022 ، به نمایش می گذارد و در پایان رویداد، آثار هنری همچنان در حصارهای دیواری تاریخی به نمایش گذاشته می شوند و به بخشی از مجموعه دائمی دوسالانه تبدیل می شوند.

برای چه کسی؟

شرکت در این مسابقه برای هنرمندان حرفه ای و نوظهور بالای 18 سال امکان پذیر است. امکان شرکت به عنوان یک هنرمند تنها یا یک تیم حداکثر دو نفره وجود دارد.

چه چیزی را می توان برنده شد؟

اقامت در حین ساخت قطعه هنری ؛

هزینه سفرهای رفت و برگشت ؛

توافق برای هزینه های غذا ؛

یک جایزه نقدی 1000 یورویی در پایان این رویداد ، به شرط مشارکت هنرمند در ساختمان و اتمام کار هنری ؛

تبلیغ قطعه هنری

هزینه ورودی 20 یورو

مهلت: نمایشگاه بیرونی 31 اکتبر 2021 و برای نمایشگاه داخلی 15 ژانویه 2022 است

آخرین مهلت ثبت نام: 15 ژانویه 2022 (25 دی 1400)

چه کسی می تواند شرکت کند؟

شرکت در این مسابقه برای همه هنرمندان از سراسر جهان آزاد است.

وب سایت مسابقه

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی فراخوان مراجعه کنید.

گروه مجله نگاه فرد کلیه امور ترجمه تخصصی، تهیه پورتفولیو و انجام مراحل ثبت نام و در صورت داشتن هزینه ورودی، پرداخت ارزی را انجام می دهد. تنها کافیست به ما ایمیل بزنید در اسرع وقت راهنمایی های لازم داده می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا