فراخوانفراخوان عکاسی

فراخوان رقابت عکاسی سیاه و سفید C4FAP

در این فراخوان همه تصاویر سیاه و سفید پذیرفته می وند. تمام انواع فرآیندهای عکاسی واجد شرایط برای این نمایشگاه هستند. این شامل تمام فیلم ها، فرآیندهای جایگزین، سنتی، دیجیتال و تمام تکنیک های پس از تولید است. تمام موضوعات و تمام اندازه ها می توانند شرکت کنند.

درباره مرکز عکاسی هنرهای زیبا
مرکز عکاسی هنرهای زیبا در سال 2004 توسط عکاسان در فورت کالینز، کلرادو تاسیس شده است که یک سازمان غیر انتفاعی عکاسی است. ما از طریق نمایشگاه، تبلیغ، بررسی نمونه کارها، انتشار، آموزش و ارتباط با یک جامعه بزرگ دیگر هنرمندان، مربیان، صاحبان گالری و متخصصان عکاسی، از هنرمندان عکاسی حمایت می کنیم.

واجدین شرایط :  ورود برای همه عکاسان در سراسر جهان، چه  آماتور و چه حرفه ای باز است. این مرکز عکاسانی را دعوت می کند که در همه رسانه ها، سبک ها و مدارس تفکر شرکت کنند. تصاویری از تمام اندازه ها واجد شرایط هستند

نسخه های چاپی: برای ورود به گالری آنلاین و یا دریافت جایزه، شما باید یک تصویر حرفه ای چاپ شده و ارائه شده برای نمایشگاه گالری ارائه کنید. مرکز به رسمیت می شناسد که بعضی از کارها غير سنتی است و نوع ارائه نهایی کار است. برای تشویق مشارکت عکاسان از سراسر جهان، مرکز ارائه خدمات اختیاری، حرفه ای، چاپ و فریم ارائه می دهد. جزئیات بیشتر بر اساس درخواست ارائه می شود.

 

حقوق استفاده: همه هنرمندان ارائه دهنده تمام حقوق مربوط به تصاویر خود را حفظ می کنند. به رسمیت شناختن هنرمند با هر گونه استفاده ارائه شده است. هنرمندان ارائه شده برای اعطای جوایز به مرکز نمایشگاه هنر عکاسی حق انتخاب تصاویر خود را با هدف ارتقاء هنرمند، ترویج برنامه های مرکز، نمایشگاه ها و نمایش های بعدی در وب سایت مرکز کنونی، ارائه می دهند. و نمایشگاه های گذشته. تبلیغات و تصاویر نیز ممکن است در شبکه های اجتماعی مرکز عکاسی هنری با اعتبار هنرمند قرار گیرد.

دستورالعمل های آپلود عکس
تمام تصاویر ایمن از طریق وب سایت ما به صورت آنلاین ارائه می شوند. برای ارسال تصاویر از صفحه خانگی سایت، ایجاد یک حساب کاربری رایگان یا ورود به حساب موجود خود برای شروع. دستورالعمل های بیشتر در بخش Calls for Entry در وب سایت موجود است.

جوایز:

جایزه جور: 400 دلار
جایزه مدیر: 200 دلار
تم: مناظر

تمام کارهای هنرمندان منتخب در فضای نمایشگاه ما و نمایشگاه آنلاین با لینک وب سایت هنرمند نمایش داده می شود. C4FAP همچنین تصاویر حرفه ای نصب، رویدادهای مطبوعاتی و تبلیغات رسانه های اجتماعی را با مخاطبان از 180،000 + پیروان در سطح بین المللی فراهم می کند. همه هنرمندان و دوستان به استقبال این نمایشگاه با ما در پذیرش خوش آمدید.

الزامات تصویر: رزولوشن 72 پیکسل و 1280 پیکسل در طولانی ترین طرف؛ فشرده شده فایل های JPG؛ فایل های 8 بیتی RGB یا Grayscale؛ کیفیت فشرده سازی JPG 8 یا متوسط

ارسال آنلاین عکس های دیجیتال از طریق وب سایت. برای تعداد تصاویری که ممکن است ارسال شوند هیچ محدودیتی وجود ندارد. هنرمندان منتخب باید نسخه های چاپی را برای نمایشگاه ارسال کنند.

چه کسی می تواند وارد شود: برای همه عکاسان، در سراسر جهان باز است.

هزینه ورود: 38 دلار برای سه تصویر اول؛ 10 دلار برای هر تصویر اضافی

برای تعداد تصاویری که ممکن است ارسال شوند هیچ محدودیتی وجود ندارد.

مهلت ثبت نام: 28 مارس 2018 (8 فروردین 97)

برای اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا