فراخوانفراخوان هنرینقاشی و طراحی

فراخوان جایزه هنری Mellow

جایزه هنری Mellow 2020 که توسط ملو و با مشارکت Bijutsutecho (مشهورترین مجله هنری در ژاپن) سازماندهی شده است، به دنبال آثار هنری است که از طریق اپلیکیشن “Mellow” در سراسر جهان توزیع شود.

“Mellow” یک اپلیکیشن است که تجربه ای شاد، آرامش بخش و الهام بخش را برای افرادی که زندگی روزمره شلوغ دارند فراهم می کند. “Mellow” نه تنها هنرهای زیبا را از موزه های سراسر جهان ارائه می دهد، بلکه آثار هنرمندان جوان و نوظهور آسیا را نیز ارائه می دهد. (برنامه “Mellow” در نوامبر ۲۰۲۰ در ایالات متحده در دسترس خواهد بود و برای گسترش جهانی برنامه ریزی شده است)

کاربران “Mellow” هر روز آثار هنری را براساس اولویت خود دریافت می کنند و کارهای مورد علاقه خود را ذخیره می کنند. برای هنرمندان می توانند آثار هنری خود را در سطح جهانی گسترش دهند تا از طریق “Mellow” در سطح جهانی علاقه مندان و طرفداران کار خود را پیدا کنند. آیا دوست دارید با کارهای هنری خود برای جهان الهام بخش باشید؟ آنها منتظر درخواست شما برای Mellow Art Award 2020 هستند.

دستورالعمل های ارسال آثار:

➜ آثار هنری برای Mellow در مناطق آسیا
➜ طرح تخت اثار هنری
➜ تصاویر ثابت مانند نقاشی رنگ روغن ، آب رنگ ، طراحی، عکس و تصاویر و غیره (فیلم ها پذیرفته نمی شوند). تصاویر ۳D / اینستالیشن پذیرفته می شوند ، اما به عنوان تصاویر ثابت در برنامه Mellow نمایش داده می شوند
➜ بدون مقررات بعدی. لطفاً توجه داشته باشید که آثار هنری موجود در برنامه گوشی های هوشمند ارائه می شود
➜ آثار هنری منتشر شده یا منتشر نشده پذیرفته می شوند
➜ چندین اثر هنری می تواند ارسال شود
➜ شما باید تصویر را به صورت عمودی یا افقی بیش از ۷۰۰ پیکسل ارسال کنید، که به عنوان فایلهای jpg ، png ، tiff ، حداکثر ۲۰ مگابایت ذخیره شده است.

برندگان در اواسط ژانویه ۲۰۲۱ اعلام می شوند.

شرکت در این رقابت رایگان است.

واجدین شرایط:
این مسابقه برای همه سنین، ملیت ها، متخصصان و آماتورها آزاد است. اگر یک گالری آثار هنری شما را مدیریت می کند، تأیید از گالری یا ثبت نام از طریق گالری توصیه می شود.

جایزه
جایزه بزرگ:

• ۲۰۰،۰۰۰ ین ژاپن (تقریباً ۱،۹۱۰ دلار آمریکا)
• مقاله ویژه در Bijutsutecho.com
• تبلیغات در مجله هنر معاصر

آخرین مهلت ثبت نام: ۲۹ نوامبر ۲۰۲۰ ( ۹ آذر ۹۹ )

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید: https://award.mellow.love

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا