طراحی صنعتیفراخوان

مسابقه جایزه تی سی ال 2021

مسابقه جایزه تی سی ال 2021: صفحه های نمایشگر انعطاف پذیر بعدی، هم اکنون برای ثبت نام متقاضیان باز است!

فراخوان ثبت نام: سایت مسابقه جایزه تی سی ال 2021: نمایشگرهای انعطاف پذیر نسل بعدی بتازگی برای ثبت نام متقاضیان باز شده است و بدنبال ایده های طراحی جدید برای نمایشگرهای انعطاف پذیر بزرگ از دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و تازه فارغ التحصیلان از سراسر جهان می باشد.

نمایشگر انعطاف پذیر در آینده این صنعت از امکانات نامحدودی برخوردار خواهد بود. TCL به عنوان شرکتی پیشرو در میان بسیاری از شرکتهای دیگر، با شور و اشتیاق بالا در حال رشد و توسعه فناوری و ویژگیهای زیبایی شناختی نمایشگرهای انعطاف پذیر است.

این مسابقه بدنبال ایده های طراحی جدید برای نمایشگرهای انعطاف پذیر بزرگ از 17 تا 27 اینچ یا 55 تا 77 اینچ، محصولات بدون محدودیت در تلویزیون، لوازم خانگی یا تجهیزات تجاری است. پروپوزال ارسالی باید ویژگیهای انعطاف پذیری و رول شونده (لوله شونده) این محصولات را با ارائه توضیحاتی همراه با طرح محصول و سناریوهای کاربران از هم متمایز کند.

درباره نمایشگرهای انعطاف پذیر

نمایشگر انعطاف پذیر (یا لوله شونده) یک نمایشگر بصری الکترونیکی است که برخلاف نمایشگرهای صفحه تخت قدیمی و نمایشگرهای منحنی، ماهیتی انعطاف پذیر دارد. نمایشگر منحنی یک نمایشگر سفارشی است که می توان آن را روی محصولاتی که ویژگی تلفیقی یا تاشوندگی ندارند نصب کرد. طی سالهای اخیر، کاربرد فناوری صفحه نمایش انعطاف پذیر در گوشی های همراه رشد فزاینده ای داشته است.

شرایط ارسال

فایل ارائه طرح

 • فایل ارائه طرح ها باید بصورت PDF باشد (حجم هر فایل باید کمتر از 10 مگابایت باشد و استفاده از نرم افزار فشرده سازی ممنوع است)، و در صورت لزوم، فونتها باید به گونه ای جاسازی یا رستری (صفحه ای کردن) شده و چک شوند که بتوان فایل را به درستی با نرم افزار Adobe Reader 9 باز کرد.
 • فایل PDF حاوی تصاویر، طرح ها، نقشه ها، طرح بندی و متن توصیفی است. محتوای این فایل نباید با فرم ثبت نام یکی باشد.
 • وضوح عکسها و طرح ها باید حداقل dpi200 باشد. باید به گونه ای باشند که پس از چاپ، بوضوح قابل خواندن و دیدن باشند.
 • عنوان ورودی، توضیحات ورودی، طرح کلی (رندر شده) یا طرح سه نما (نمای جلو، پلان، و نماهای جانبی) باید روی دو صفحه A3 افقی به نمایش گذاشته شوند. از ارائه هر گونه اطلاعاتی که ممکن است باعث شناسایی هویت متقاضی گردد خودداری کنید.

ویدئو  

 • مدت ویدئو باید 1 دقیقه یا کمتر باشد و مفهومی که شما در طراحی محصول و سناریوهای کاربران بکار برده اید را توضیح دهد.
 • ویدئوی شما باید در یک پلتفرم ویدئویی مانند یوتیوب، Vimeo، Baidu یا هر دامنه دیگری که در هنگ کنگ در دسترس باشد منتشر گردد. بارگذاری فایلهای ویدئویی در سرور ما امکان پذیر نیست.
 • تمامی URL ها باید از فوریه تا مارس 2021 آنلاین و قابل دسترس باشند.

معیارهای ارزیابی  

 • تازگی
 • امکان پذیری
 • پتانسیل بازار
 • ارائه

مراسم اهداء جوایز در ژوئن 2021 برگزار خواهد شد.

هزینه ورودی

هیچ هزینه ای برای شرکت در مسابقه گرفته نمی شود!

افراد مجاز به شرکت در مسابقه

دانشجویان مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، و تازه فارغ التحصیلان (تا 3 سال پس از فارغ التحصیلی) از سراسر جهان، صرفنظر از رشته تحصیلی می توانند بصورت انفرادی یا تیمی در مسابقه ما شرکت کنند.

جوایز

نفر اول (برنده طلا): 100000 دلار هنگ کنگ

نفر دوم (برنده نقره): 50000 دلار هنگ کنگ

نفر سوم (برنده برنز): 10000 دلار هنگ کنگ

آخرین مهلت ثبت نام: 15 مارس 2021 ( 25 اسفند 1399 )

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا