فراخوانفراخوان عکاسی

فراخوان نمایشگاه عکاسی Urban

گالری PH21 از عکاسان دعوت می کند تا کار خود را برای نمایش گروهی با موضوع شهری ارسال کنند. ما به دنبال ارسالی از همه عکاسانی هستیم که علاقه مند به این موضوع هستند و مایلند با نمایش آثار در گالری PH21، کارشان را با مخاطبان گسترده تر بین المللی به اشتراک بگذارند. تم به طور گسترده ای تفسیر شده است؛ محیط های شهری ممکن است به صورت بصری بر روی سطوح شخصی یا اجتماعی، از منظر شهری به عکاسی خیابانی، از کارهای مستند به ترکیبات انتزاعی نیز تصویر برداری شود. ما به همه ی انواع تفصیرها از عکاسی خلاقانه در مورد موضوع علاقه مند هستیم.

یک نفر منتخب اعضای هیئت داوران و تا سه مورد دیگرانتخاب و اعلام خواهد شد. سه نفر هم به انتخاب اعضای هیئت داوران به صورت رایگان در تاریخ سه فوریه دعوتنامه برای شرکت در نمایشگاه گروهی موضوعی در گالری PH21 دریافت می کنند. تاریخ های نمایشگاه: ۱۴ فوریه – ۹ مارس ۲۰۱۹

داور: Zsolt Bátori

همه ورودی ها ۷-۱۰ روز پس از مهلت اعلام می شود.

الزامات تصویر: JPEG 8 بیتی؛ Adobe RGB یا sRGB؛ حداکثر تا ۱۲۸۰ پیکسل؛ ۷۲ نقطه در اینچ حداکثر ۱ مگابایت. از ورودی های انتخاب شده برای نمایشگاه خواسته خواهد شد تا یک فایل TIFF با وضوح بالا (یا JPEG) برای ما داشته باشد تا عکس خود را برای هزینه کپی نمایشگاه استاندارد چاپ کنیم.

ارسال عکس های دیجیتال از طریق ایمیل. شما می توانید ۳، ۵، ۷، ۱۰، یا ۱۵ تصویر ارسال کنید؛ این ممکن است همه آثار فردی باشد، یا ممکن است شامل یک سری از حداکثر ۵ عکس باشد.

هزینه ورود: ۲۰ یورو برای ۳ عکس اول، ۲۵ برای ۵ عکس، ۳۰ برای ۷ عکس، ۳۵ برای ۱۰ عکس و ۴۰ برای ۱۵ عکس.
مهلت ثبت نام: ۱۴ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۵ بهمن ۹۷)

برای ثبت نام . کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید.

http://www.ph21gallery.com/cfe-urban19

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا