فراخوانفراخوان عکاسی

فراخوان مسابقه عکاسی مجله Dodho

مجله Dodho ، یکی از معتبرترین مجله با هدف متخصصان صنعت عکاسی خوشحال است که فراخوان جدیدی را برای انتخاب عکاسان از سراسر جهان که به صورت استثنایی ارائه می شود، اعلام کند.

از طریق نسخه چاپ شده مجله Dodho، هدف آنها این است که شما را به مخاطب حرفه ای متصل کنند که می تواند به عنوان یک عکاس به شغل شما فرصت های جدیدی برای تغییر و رشد دهد. نسخه چاپی به گونه ای طراحی شده است که به عنوان یک ابزار تبلیغاتی قدرتمند قادر به تمرکز و گسترش حرفه شما در میان افراد مناسب در کوتاهترین زمان ممکن است.

نسخه های چاپی موجود در هر گالری ، جشنواره و مکان های مشهور، موجود است. از جلد مجله گرفته تا قالب بندی آن ، همه چیز برای جلب توجه فوری طراحی شده است. هر صفحه داستانی فریبنده و غرق در استعداد جذاب عکاسان منتخب ما را بیان می کند. این بهترین بستر برای نمایش توانایی های شما و شناخته شدن توسط متخصص است.

مجله Dodho که تنها منبع معتبر برای نمایش استعدادهای تازه و منحصر به فرد از سراسر جهان است، به عنوان مجله برتر معرفی استعدادهای جدید شناخته می شود. آنها افتخار می کنند که معیار ارتقا هنر واقعی و خلاقیت واقعی هستند. از نیویورک گرفته تا دبی، بارسلونا تا لس آنجلس ، دسترسی گسترده ای به اینترنت دارند. در چند لحظه از انتشار ، نسخه های Dodho در دست ویراستاران برتر کتاب ، مدیران مشهور جشنواره ، عوامل و کیوریتورهای گوشه و کنار جهان خواهد بود.

شرایط ارسال:

برگزارکننده از هر قشر از زندگی، متعلق به پس زمینه های مختلف و از هر سطح با تجربه یا آماتور ، بالای ۱۸ سال و همه عکاسان استقبال می کند. به سادگی کارهای خود را ارسال کنید ، هر تعداد پرونده که می خواهید. بسته به انتخاب شما ، هم در مجله و هم در قالب جلد ارائه می شود.

➜ برای هر پروژه باید حدود ۱۰-۲۰ تصویر فشرده شده را در پوشه ZIP بارگذاری کنید. تصاویر باید حداقل ۱۲۰۰ پیکسل باشد در حالیکه حداکثر اندازه فایل ZIP باید ۲۵ مگابایت باشد.

➜ اگر می خواهید می توانید توضیحات را اضافه کنید.

معیارهای ارزیابی:

یک ‘گروه داوری برجسته بین المللی، بهترین تصاویر و نمونه کارها را از تمام دیدگاه های ممکن انتخاب می کند. همه آنها، با تجربه گسترده، تمام پروژه ها را از چهار عامل اساسی ارزیابی می کنند: تکنیک، تأثیر، ترکیب و سبک.

برندگان در دسامبر سال ۲۰۲۰ معرفی می شوند.

هزینه ثبت نام:

عکس تک : برای یک عکس ۱۰ یورو / برای ۳ عکس ۲۰ یورو / برای ۵ عکس ۳۰ یورو

مجموعه عکس: ۱ پرتفولیو ۳۰ یورو

آخرین مهلت ثبت نام: ۳۰ نوامبر ۲۰۲۰ ( ۱۰ آذر ۹۹ )

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید: https://www.dodho.com/call-for-entries

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن