طراحی صنعتیفراخوان

فراخوان مسابقه طراحی TABU

TABU Spa ، واقع در Cantù ، شرکتی که نشان دهنده برتری ایتالیایی در رنگ آمیزی چوب است ، امسال سومین دوره رقابت ایده های خود را برای دانشجویان دانشگاه و طراحان زیر ۴۰ سال برگزار می کند.

IDEASXWOOD مهمترین مسابقه در صنعت چوب است و توسط ADI ، FederlegnoArredo و FSC ایتالیا پشتیبانی می شود. این یک پروژه با انگیزه آموزشی برای حمایت از دانش چوب و تقدیر از آن به عنوان یک ماده تجدیدپذیر طراحی شده است که می تواند برای نسل های آینده برنامه ریزی شود.

این مسابقات دارای دسته های زیر است:

• دسته حرفه ای ها
• گروه دانشجویان

شرایط ارسال:

• هر شرکت کننده / گروه می تواند حداکثر ۲ پروژه بارگذاری کند.

• پروژه ها باید با یادداشت ها و جزئیات فنی در مورد آنچه برای تولید نهایی پروژه لازم است تحویل داده شوند. هر پروژه باید حداکثر شامل ۳ جدول (جداول A3 افقی) – یکی با الگوی کامل و دو مورد دیگر ، اختیاری با جزئیات – و فایلی با توضیحات کلی باشد.

• یک گزارش کوتاه (حداکثر ۳۰۰۰ کاراکتر) که انگیزه ها، مفهوم کلی، ویژگی های اصلی پروژه و مواد را توصیف می کند. پرونده .pdf گزارش باید در یک ورق A4 عمودی باشد.

معیارهای ارزیابی:

راه حل های ارسالی اوریجینال باشد. علاوه بر این هدف آنها افزایش کار شرکت است. کیفیت زیبایی ارائه و ملاحظات مربوط به امکان فنی پروژه به عنوان امتیاز مثبت ارزیابی می شود. نشانه حداقل یک گونه چوب / روکش دارای گواهینامه در لیست FSC® و توجه به استفاده مجدد از چوب و بهینه سازی استفاده از آن در فرآیندهای تولید نیز امتیاز مثبت در نظر گرفته می شود.

در طول هفته اول ژوئیه ۲۰۲۱ ، مراسم اهدای جایزه در یک مکان معتبر در میلان برگزار می شود.

شرکت در این رقابت رایگان است.

جایزه
• گروه حرفه ای: جایزه ۱ درجه ۵۰۰۰ یورو
• گروه دانش آموزان: جایزه ۱ درجه ۵۰۰۰ یورو

آخرین مهلت ثبت نام: ۳۱ می ۲۰۲۱ ( ۱۰ خرداد ۱۴۰۰)

برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه کنید: https://ideasxwood.it

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن